Fatih Terim, Hakan ve Ömer Toprak'ı Neden Kadroya Almadı
0 Yorum
  420 Okunma 11.11.2014

Fatih Terim, Hakan ve Ömer Toprak'ı Neden Kadroya Almadı

Brezilya maçı ile ilgili konuşan Fatih Terim, Bayer Leverkusen'li Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın milli takıma almaması ile ilgili konulara da açıklık getirdi ...

Türkiye teknik direktörü Fatih Terim, Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın kadroya alınmaması ile şöyle konuştu, "Geçen kamptan bu yana 1 aydan fazla zaman geçti ancak hala Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak konusu çözülememiş. Ben medyadan doğru bilgi alınıp, doğru haber verilmesini beklerdim ama bunu göremedim. Her şey çok açık ve net. Keşke bilmediğiniz konuları araştırıp öğrenebilseydiniz. Ancak siz tek taraflı söylenenlere itibar etmeyi tercih ettiniz. Benim tercihim bu yönde... Siz eleştirme hakkına sahipsiniz. Bu niye var, bu niye yok... Bunları tabii ki söyleyebilirsiniz. bu çok doğal ama bu tip konularda daha iyi araştırmanın daha çok bilgi sahibi olmanın faydası var."

Bu konu ile ilgili daha önce konuşan Hakan Çalhanoğlu Türkiye formayı giyemeyecek olmanın üzüntüsünü yaşadığını kaydetti.  “Takdir-i ilahi. Milli Takım’da patron Fatih Terim’dir. Takdir de onundur” ifadesini kullanmıştı. Milli takıma alınmayan bir diğer isim ise Bayer Levekusen'li oyuncu Ömer Toprak sessizliğini sürdürdü.

Türkiye teknik direktörü Fatih Terim, Brezilya ile oynanacak özel karşılaşmayla birlikte Türkiye'nin başında 107. maçına çıkacak.

YORUMLAR (0)