Trabzonspor'un Yeni Hocası Ersun Yanal Trabzon'da
0 Yorum
  410 Okunma 12.11.2014

Trabzonspor'un Yeni Hocası Ersun Yanal Trabzon'da

Trabzonspor Teknik Direktörlüğü konusunda görüşmelere başlanan Ersun Yanal, Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, TS Club ve Ticari Ürünlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Murat Türköz ve CEO Burak Gürdal ile birlikte Trabzon?a geldi...

Vahid Halilhodzic'ten boşalan teknik direktörlük koltuğuna Fenerbahçe'den ayrılan Ersun Yanal getirildi.

Trabzon Havalimanı çıkış kapısında Trabzon'lu taraftarınların boynuna Trabzonspor atkısı taktığı Ersun Yanal, medya'nın sorularına "Daha sonra konuşacağız" ifadesini kullandı.

Trabzon'lu taraftarların sevgi gösterisi ve tezahüratları eşliğinde el sallayarak karşılık cevap veren Ersun Yanal, daha sonra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile takım aracına binerek Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne doğru yol aldılar.

Ersun Yanal'ı taşıyan özel uçağın piste inişinde kokpitten Trabzonspor bayrağı sallanması da dikkatlerden kaçmadı. Havalimanında güvenlik görevlilerin yoğun önlem aldığı karşılamaya, medyanın da büyük ilgi gösterdi.

Ersun Yanal'ın bugün Trabzonspor'a resmi sözleşmeyi imzalayarak kulüple ilk antrenmanlara çıkması bekleniyor.

Trabzonspor'da, teknik direktör Vahid Halilhodzic arasındaki sözleşme, karşılıklı olarak feshedilmişti. Ersun Yanal ise 09 Ağustos 2014'te Fenerbahçe'deki teknik direktörlük görevinden istifa ettiğini açıklamıştı. Ersun Yanal daha öncede, 2007-2009 yıllarında Trabzonspor'u çalıştırmıştı.

YORUMLAR (0)