Fenerbahçe Transfere Erken Başladı
0 Yorum
  352 Okunma 26.11.2014

Fenerbahçe Transfere Erken Başladı

ÖDEME PLANI ÜZERİNDE GÖRÜŞÜLÜYOR...

2014-2015 sezonunun ara transfer döneminde Bruno Alves'i gönderip yerine başka bir stoper transfer etmeyi düşünen sarı-lacivertliler, Porto'nun stoperi Rolando'nun menejeri Franco Camozzi ile görüşmelere başladı. Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen 29 yaşındaki Rolando'nun da Alves gibi sert bir oyuncu olması yönetimin aklında soru işaretleri oluşturmakta.

Bruno Alves'in Galatasaray maçında gördüğü kırmızı kart sonrası iyice gözden düşmesi üzerine transferde gönderileceği, yerine de Porto'nun stoperi Rolando'nun alınacağı iddia edildi. Portekiz Milli Takımı'nda da forma giyen 29 yaşındaki Rolando için "Sert bir oyuncu ama Bruno Alves gibi rakibe değil, topa karşı sert" yorumları yapılıyor. Rolando'nun menajeri Franco Camozzi, Portekiz basınına verdiği demeçte, "Rolando için pek çok teklif aldığımız doğru. Açıkçası bu tekliflerden en ciddi ve cazip olanı Spartak Moskova ve Fenerbahçe'nin teklifleri" şeklinde konuştu. Fenerbahçe'nin önceki yıllarda da talip olduğu futbolcu pahalı bonservisi yüzünden transferi gerçekleşmemişti. 

Futbolcunun menejeri ile transferi konusunda belli bir aşamaya gelen yöneticiler ödeme planı ve sözleşmenin kaç senelik olacağı hakkında görüşmelerde tıkandılar. Fenerbahçe yönetimi 3 senelik bir anlaşma isterken Rolando ve menejeri anlaşmanın 5 sene olması konusunda diretiyor. İlerleyen günlerde tekrar biraraya gelecek olan tarafların ortak noktada buluşabilecekleri konuşuluyor.

YORUMLAR (0)