Sinema
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfaspor?a PTT 1. Ligde Daşarılar Diledi
0 Yorum
  464 Okunma 27.11.2014

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfaspor?a PTT 1. Ligde Daşarılar Diledi

Başbakan Davutoğlu, PTT 1. lig ekiplerinden Şanlıurfaspor?a Ligde başarılar diledi ve Şanlıurfaspor?a yardım edeceğini belirtti...

Şanlıurfa ziyaretinde STK temsilcileri ile gece geç saatlere kadar toplantı yapan Başbakan Ahmet Davutoğlu, toplantı sonrası Şanlıurfaspor yönetim kurulu ile bir araya gelip sohbet etti.

Şanlıurfaspor takım başkanı Fethi Şimşek, Futbol şube sorumlusu Maruf Güneş, Yönetim kurulu üyesi Süleyman Aksu ve takım CEO’su İsmet Türker ile bir süre sohbet eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, Şanlıurfaspor takımına destek sözü verdi.
Çalışma ve sosyal güvenlik bakanı ve Şanlıurfa milletvekili Faruk Çelik’inde yer aldığı sohbette Şanlıurfaspor sohneti yapılırken , Başbakan Ahmet Davutoğlu Şanlıurfa’nın ve Şanlıurfaspor’un her zaman yanlarında ayrı bir yerinin olduğunu belirtti.
Şanlıurfaspor takım başkanı ve Doğa Grup Yönetim Kurulu başkanı Fethi Şimşek, Başbakana Ahmet Davutoğlu'na “Şanlıurfa’ya hoş geldiniz, yaptığınız bu toplantı Şanlıurfa’ya büyük bir katkı sunmuştur. Üç senedir istikrarlı ve çok iyi niyetle çalışan bir yönetim kurulumuz var. Bu yıl imkanlarımız ölçüsünde güçlü bir kadro kurduk. Sayın bakanımız Faruk Çelik, Milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye başkanımız, ilçe belediye başkanlarımızın kulübe maddi manevi katkıları var. Sizlerin de sağlayacağı destekle inşallah bu yıl Şanlıurfaspor’u Süper lige çıkarmak istiyoruz” ifadesini kullandı.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ise Şanlıurfaspor’un başarılı olması için temennide bulunarak imkanlar ölçüsünde Şanlıurfaspor’a katkı sunacağını ve destek vereceğini söyledi.
Çalışma ve sosyal güvenlik bakanı ve Şanlıurfa milletvekili Faruk Çelik’de Şanlıurfa’da bulunan Gençlik ve spor bakanı Akif Çağatay Kılıç ile beraber Şanlıurfaspor’a destek vermesi konusunda söylemde bulunurken, Çağatay Kılıç’tan Şanlıurfaspor’a kulübüne destek sözü aldı. 
Takım başkanı Fethi Şimşek’in 63 numaralı adının yazılı olduğu Şanlıurfaspor forması ve Sarı Yeşil kaşkol hediyesi verdiği Ahmet Başbakan Davutoğlu, Şanlıurfaspor yönetim kuruluna teşekkür etti.
Çok samimi bir şekilde geçen konuşma sonrası Başbakan Ahmet Davutoğlu makam aracı ile GAP Havalimanına giderek şehirden gitti.

YORUMLAR (0)