Sinema
Alex de Souza İnstagram'dan Milli Takım Açıklaması
0 Yorum
  718 Okunma 29.11.2014

Alex de Souza İnstagram'dan Milli Takım Açıklaması

F.bahçe'nin eski oyuncularından Alex de Souza, Türkiye Milli Takım'da Fatih Terim'in yardımcılığını yapacağı yönündeki haberlerle ilgili İnstagram'dan bir bildiri yayınladı...

Cimbomun İtalyan teknik direktör Cesare Prandelli'yi yollamasından sonra teknik direktörlük için Türkiye  Milli Takım Direktörü Fatih Terim'in yardımcısı olan Hamza Hamzaoğlu ile anlaşmasından sonra, Türkiye'nin antrenör yardımcısı olarak Fenerbahçe'nin eski oyuncularından Alex de Souza'nın adı anılıyordu. Fakat Brezilyalı futbolcu bu haberleri İnstagram'dan yaptığı bir bildiri ile yalanladı. Resmi İnstagram adresinden açıklama yapan Alex de Souza, "Milli Takım'da Fatih Terim'in yardımcısı olacağım yönündeki haberler gerçek değil. Milli Takıma sonsuz başarılar dilerim. Fatih Terim'in Milli Takım'daki görevinin destekçisiyim, çalışmalarından en iyi verimi almasını diliyorum." ifadelerini kullandı. 

Alex de Souza, aralık ayında Brezilya takımlarından Coritiba'da jübilesini yapacağını söylemişti. Alex, 2004-2012 yıllarında Sarı - Lacivertli formayı giymişti.

YORUMLAR (0)