Sinema
Aziz Yıldırım'dan Flaş Karar
0 Yorum
  280 Okunma 30.11.2014

Aziz Yıldırım'dan Flaş Karar

RADİKAL KARAR...

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, daha önceki senelerde bir çok kez Türkiye Kupası'nın statüsünün değiştirilmesi gerektiğini hatta maddi anlamda getirilerinin giderlerini karşılamadığını bile belirtmişti. Bu söylemler Fenerbahçe'de uygulamaya geçiyor.
Fenerbahçe bu sezon Türkiye Kupası mücadelesini U-21 kadrosundaki geleceği parlak oyuncuların ağırlığını oluşturduğu bir kadro ile yürüteceğini açıkladı.A takım kadrosun içinde olupta fazla şans bulamayan oyuncular ile gelecek yıllarda A takımda oynayabilecek yetenek ve kapasitede olan U21 takımındaki oyuncuların oluşturduğu bir kadronun Türkiye Kupası'nda oynamasını en çok isteyenlerden biride başkan Aziz Yıldırım.
Bu nedenle Türkiye Kupası’nda oynanacak olan 6 grup karşılaşmanda görev alması beklenen genç oyunculardan Hakan, Caner, Uygar, Aziz, Melih, Batuhan, Egemen, Ramazan, Mehdi, Muhammet, Savaş ve Erman'a hazır olmaları konusunda hocalarınca talimat verildi.

KARARIN ALINMASINDAKİ EN BÜYÜK NEDEN; MAÇ BAŞI PARALAR

Sarı lacivertlilerin başkanı Aziz Yıldırım'ın bu kararı alırken hem takıma maddi anlamda yük katmamak hem de kadroya giremeyen futbolcular ile genç oyuncuların formlarını arttırmak için bu kararı aldığı belirtiliyor.
 

YORUMLAR (0)