Hamza Hamzaoğlu Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu
0 Yorum
  394 Okunma 1.12.2014 1

Hamza Hamzaoğlu Galatasaray'ın Yeni Teknik Direktörü Oldu

Cesare Prandelli'den sonra Cimbom'un yeni antrenörü Hamza Hamzaoğlu getirildi...

Hamzaoğlu yıl sonuna kadar kendisini Galatasaray'a bağlayan sözleşmeye imzasını bugün itibariyle attı. Hamzaoğlu daha önce Malatyaspor, Eyüpspor, Denizlispor, Akhisar Belediyespor antrenörlük yapmıştır. Türkiye milli takımının ise yardımcı antrenörlüğünü üstlenmişti. Futbolculuk kariyerinde 1991-1995  sezonlarında Galatasaray'da forma giyme başarısı göstermişti.

Hamza Hamzagoğlu Sneider konusunda ise şu açıklamalarda bulundu

Sneijder konusunda, o günkü şartlarda söylenen bir şeydi. Sneijder'in yaptığı bir röpörtaj sonunda böyle bir yorum yaptım, bu hiç gündeme gelmedi. Hollanda Takımı'ndaki durumdan bahsetmişti ve ben Milli Takım hocasıydım. Sneijder, Dünya Kupası'ndaydı ve o gün verdiği röportaj da anlamsızdı. Başka yerde olan futbolcu arkadaşlarını yermeye gerek yok. Sneijder benim için çok kıymetlidir. Ben, orada Sneijder özelinde bir şey söylemedim, genel bir ifade kullandım aslında.

Biz zaten eksiklerimizi biliyoruz. Sadece Sneijder için değil tüm yabancı oyuncular için Türkiye'ye neden geldiklerini bilmek zorundalar ve kendilerinden bekleneni vermek zorundalar. O heyecanla biraz ileri gitmiş olabilir, bunu da kabul ediyorum. Sneijder ile de bugün konuşacağım, benden yana herhangi bir sorun yok, ondan yana da olacağını düşünmüyorum ve belki de o da o gün verdiği röpörtajdan dolayı pişmandır."

YORUMLAR (0)