Ve Kral Veda Ediyor
0 Yorum
  290 Okunma 1.12.2014 1

Ve Kral Veda Ediyor

Fenerbahçe'nin unutulmaz eski kaptanlarından Brezilyalı Alex de Souza, Coritiba'nın ligde hafta sonu yapacağı Bahia karşılaşması sonrası aktif futbolunu sonlandıracak...

Alex De Souza, Brezilya liginde Coritiba forması ile Pazar günü son maçına çıkıyor. Brezilyalı yıldız, futbolu bırakacağını ve kariyeri boyunca formasını giydiği tüm takımlara teşekkür ettiğini resmi Instagram giydiği formaların yer aldığı bir fotoğrafını paylaştı. Görev aldığı tüm takımlara resmi hesabından duyurdu.
 
Coritiba'da 1995 senesinde başladığı futbol macerasında 19. senesini geride bırakan Alex De Souza, Brezilya'da Palmeiras, Flamengo ve Cruzeiro kulüplerinde top koşturdu Avrupa'daki ilk takımı İtalya'nın Parma kulübü oldu. Sambacı, 2004'te transfer olduğu Sarı-Lacivertli kulüpte ise tarihinin en başarılı ve en iyi oyuncularından biri oldu.
 
Alex De Souza, "Bana tüm verdikleri için futbola teşekkür ederim. Fakat kariyerimin sonuna geldim. Pazar günü Couto Pereira'da tadını çıkaracağım bir maç daha olacak. Bana daima iyi davranan bütün taraftarlara teşekkür ederim. Teşekkürler Coritiba, Palmeiras, Cruzeiro, Flamengo ve Fenerbahçe!" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (0)