Sinema

Beşiktaşın Kan Kaybı Sürüyor


Beşiktaş bu sezon geçen sezondaki ivmeyi yakalayamadı en büyük nedenlerinden birisi şenol hocanın yardımcı antrenörü olmayıp hem ligi hem şampiyonlar ligini domine edememesi...

Beşiktaş milli maç sonrası 17 kasım 2017 cuma günü evinde akhisar belediye sporu konuk etti. Salı günü porto maçı düşünülerek 3 as oyuncuyu yedek soyundurdu. Gelin dakika dakika maç heyecanını yaşayalım. 1.dakika maçın hemen başında quresmanın ortasında lens vurdu top az farkla dışarıya gitti.10 dakikada ceza sahası içinde talisca düşürüldü ve hakem beyaz noktayı gösterdi topun başına quaresma geçti kaleci lukac köşeyi doğru tahmin etti e çelmeyi başardı. Dönen topu negredo tamamlamak istedi top direğe çarpıp dışarı çıktı.22.dakikada kornerden gelen orda mustafa yumlu vurdu top fabride kaldı. 32.dakikada quaresmanın ortasında negredo lense bıraktı lens yine dışarı attı. Kornerden gelen ortada quresmanın kafa vuruşuyla lukacın muhteşem refleksiyle kurtarması görülmeye değer güzelliklerden bir tanesiydi.

54. dakikada tosicin ortasında taliscanın kafa vuruşu top dışarıya gitti. 57. dakikada taliscanın serbest vuruşunda top baraja da çarptı direğe takıldı top yine dışarda. 64.dakikada larson ortaladı onur vurdu atibanın ters vuruşu fabride kaldı. 67.dakikada larsonun vuruşunda top fabride kaldı. 79 dakikada henrique yerdeyken medele yaptığı müdahale sonrası ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyundan atıldı.90+4.dakikada larson vurdu fabri kelimenin tam anlamıyla devleşti üzerine gelen topu muhteşem çeldi. 90+7 .dakikadababelin vuruşunda top az farkla dışarıya gitti maç böyleydi. medel ve tosic gördükleri sarı kart sonrası gelecek hafta oynanacak evkur yeni malatyaspor maçında forma giyemeyecek. Ataklar yapıldı, akhisar 10 kişi kaldı+7 uzatma verildi ve böylesine güzel oyunda bir gol bile yoktu. Lens beşiktaşın oyuncusu olmamalı çünkü geçen yıl fenerbahçedeyken yaptığı 19 asistle adından söz ettirdi. Fakat beşiktaşta guiza dışına çıkamadı böylesine vasat bir görüntü veriyor kaç defa fırsat geldi hep dışarıya nişanladı acilen gönderilmeli.

Quaresmada bana göre kornerden başka birşey kullanmalı çünkü o sadece orta yapıp gol attırıyor gol atamıyor. Artık yaşlandı eski performansı çok uzaklarda. Negredonun pişmesi lazım cenk tam 2 yıl bekledi demba ba ve gomezin ardından formayı kaptı harikalar yarattı negredodan da neden olmasın zaman lazım ona. şenol hoca babelle başlamış olsaikili bindirmeler yapılsa skor çok farklı olacaktı tamam avrupayı düşünüyorsunda burda da en azından ilk yarı böyle başla bir gol bulunsun sonra çıkarılsın. Şenol hoca bu gibi rotasyonları avrupa maçın yapıyor ve cuma günü yapılan maçların hiçbirini kazanamıyor. Beşiktaşa avrupada başarılar dilerim.

Okunma : 160

YORUMLAR (0)