BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Altınordu ile Athletic Bilbao 2. Kez Biraraya Geldi
0 Yorum
  385 Okunma 11.11.2014

Altınordu ile Athletic Bilbao 2. Kez Biraraya Geldi

İspanya takımı A. Bilbao ile sportif iş birliği konusunda prensip anlaşmasına varan Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan ve yönetim kurulu üyeleri, Bilbao?ya 2. kez ziyaretinde bu kez onur konuğu olarak yer aldı...

Altınordu Futbol Sosyal Girişimi Başkanı Seyit Mehmet Özkan'ın sportif işbirliği konusunda prensip anlaşmasına varılan İspanya takımı Athletic Bilbao'nun kulüp başkanı Josu Urrutia ile İspanya'da bir araya geldi.

Atlhletic Bilbao Başkanı Josu Urrutia ve 2. Başkan Jokin Garatea tarafından özel olarak karşılanan Altınordu heyetinde Başkan Özkan ve Londra’da eğitim gören yeğeni Kenan Özkan’ın yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Zafer Bilgetay, Murat Dizdar, Barış Orhunbilge ile marka geliştirme yöneticisi Özgür Özgürengin bulundu. Özkan, Urrutia’ya Anadolu motifleriyle işlenmiş ipek halı ve İznik Çinisi’nden bir tabak hibe etti. Hediyeleri, Athletic Bilbao müzesinde özel ayrılan yere koyan Başkan Urrutia, daha sonra Başkan Özkan ve beraberindekilerle Athletic Bilbao ile Porto ile yapılan Şampiyonlar Ligi karşılaşmasını izledi.

YORUMLAR (0)