BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Fenerbahçe'de Problem Büyümeden Kapatıldı
0 Yorum
  336 Okunma 25.11.2014

Fenerbahçe'de Problem Büyümeden Kapatıldı

İSMAİL KARTAL VE CANER ERKİNDEN YAPICI DEMEÇLER...

Süper Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu’ nun 10. Haftasında oynanan Fenerbahçe-Bursaspor maçı yine ilginç anlara sahne oldu

Maçın 34. Dakikasında Caner Erkin, teknik direktör İsmail Kartal'ın kendisini oyundan alacağını görünce sinirlendi ve yedek kulübesine gitmeden doğrudan soyunma odasına gitti.

Bursaspor’un serbest vuruş kullanırken oyundan alındığını görünce topu sert bir şekilde yere vuran Caner Erkin yerine oyuna giren Hasan Ali Kaldırım'ı da tebrik etmedi.

Caner'in soyunma odası koridoruna girerken, "Ben bir daha bu takımda oynamam" dediği iddia edildi.

MAÇTAN SONRA CANER ERKİN ÖZÜR DİLEDİ

Caner Erkin, mücadele sonrası yayıncı kuruluşa "Takımımdan, taraftardan, camiadan, hocamdan özür diliyorum. Bana yakışmayan bir şey yaptım. Ben böyle bir futbolcu değilim. Hiçbir zaman saygısızlık derecesinde tepki göstermek istemem. Özür diliyorum. Bir daha olmayacak. Hocam beni biliyor. Agresifim, kazanma hırsım var. Hatalıyım, kendimi kontrol etmem lazımdı. Kontrol edemedim. Umarım bir daha böyle bir olay olmaz" dedi.

İlk golde hatası olduğunu için maç içerisinde oldukça üzgün ve sinirli olduğunu belirten Caner; maçı çevirmek isterken çıkarıldığı için kırıldığını ifade etti. "İlk golde benim hatam vardı. Maçı çevirmek istiyordum. Çok üzüldüm ve çok kırıldım. Hiç yapmayacağım şeyler yaptım. Hocamla birbirimizi iyi tanıyoruz, aramızda hiçbir sıkıntı olmaz" dedi.

TEKNİK DİREKTÖR İSMAİL KARTAL'DAN CANER AÇIKLAMASI

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ise "Caner bizim 24 kişilik kadromuzun bir oyuncusu. Takımımızın bir parçası. Genç bir oyuncu. Böyle atmosferi yüksek maçta istem dışı bir hareket yapmıştır. Ben onun ağabeyi, babası gibiyim. Bir anlık sinir. Biz bir takımız. Ben Caner'i tanıyorum. Bir sorun yok, bizim içimizde böyle bir şey olmaz."  diyerek konuyu kapattıklarını, aralarında problem olmadığını belirtti.

 

YORUMLAR (0)