BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Salih Uçan Roma PAF Takımında Oynuyor
0 Yorum
  776 Okunma 1.12.2014 1

Salih Uçan Roma PAF Takımında Oynuyor

İtalya'nın Serie A ekiplerinden AS Roma'nın sezon başında Fenerbahçe'den kiraladığı milli oyuncu Salih Uçan, Roma'nın PAF kulübüyle sahadaydı...

İtalyan gazete La Gazzetta dello Sport'ta yer alan habere göre Roma'nın hocası Rudi Garcia, tecrübeli olması için Salih Uçan'ı PAF takımı karşılaşmasında oynattı.

Salih Uçan'ı, hafta sonu yapılan İnter karşılaşmasında kadrosuna almayan Rudi Garcia'nın, müsabaka tecrübesi kazanmasını istediği milli oyuncu Salih Uçan'ı, dün takım tesislerinde PAF takımları arasında yapılan Napoli maçında sahaya sürdüğü bildirildi. Salih Uçan'ın, karşılaşmanın 49. dakikasında değiştirildiği açıklandı.

Medya da ayrıca Salih Uçan'ın diğer futbolculardan 2-3 yaş büyük olduğu, PAF takımı futbolcularının A takımdan bir futbolcu geldiğinde genellikle endişe olduğukları ifade edilirken, Salih Uçan'ın oyunu bu endişeyi yaratacak güçte olmadığı ve takıma yardımcı olamadığı söylendi.

İtalyan medyasında zaman zaman Salih Uçan'ın daha tecrübeli olabilmesi için Cagliari, Serie A takımlarından Atalanta, Parma gibi kulüplere kiralanabileceğine dair haberlerde yer ladı. Salih Uçan gibi az forma şansı bulan Arjantinli genç futbolcu Leandro Paredes'in de başka kulübe gidebileceği söyleniyor.

YORUMLAR (0)