BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Beşiktaşlılar Üzgün, Demba Ba Sakatlandı
0 Yorum
  653 Okunma 9.12.2014 1

Beşiktaşlılar Üzgün, Demba Ba Sakatlandı

Beşiktaş'ın Konya'da Trabzonspor 3-0 yendiği maçta sakatlanan ve bu maçta da gol atan Senegalli golcüden üzücü haber geldi...

Kısa zaman Siyah beyazlıların sevgilisi haline Demba ba attığı gollerle gösterdiği perfomansla Beşiktaş'ın sevgisini kazanana oyuncunun sakatlanması camiayı derinden üzdü.

Beşiktaş'ın takım doktoru Ertuğrul Karanlık, Demba Ba için ayak parmağında kırık olduğunu söyledi.

Beşiktaş takımının televizyon kanalı aracılığıyla Demba Ba'nın durumu hakkında bilgi veren Ertuğrul Karanlık, "Demba Ba'nın ayak parmağında kırık var. Dönüş tarihiyle ilgili olarak zaman vermek istemiyorum. Tedavisine başladık. Kemik kırık, ilaçlarla tedavisine destekçi olmak istiyorum. Buraya bir temas olmaması için önlem alındı. Umarım en kısa sürede, sağlıklı bir şekilde geri döner. Bütün taraftarlar, basının kendisi bile internet sayesinde her şeyi iyi biliyor. Oraya 'kırık' yazıyorsun çıkıyor." ifadesini kullandı.

Kartal'da Demba Ba UEFA Avrupa liginden karşılaşacağı Tottenham ve Süper Ligde oynayacağı Gaziantepspor maçında forma giyemeyeceği söyleniyor. Golcü oyuncunun durumuna daha sonra yeniden bakılacak.

Demba Ba resmi İnstagram hesabında mesaj yayınladı: "Adamım Osman'la tedavide. İnşallah kısa sürede döneceğim. Dualarınızla" diye yazdı.

YORUMLAR (0)