BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

G.Saray Maçında Torku Konyaspor'lulara Forma Hediye
0 Yorum
  548 Okunma 11.12.2014

G.Saray Maçında Torku Konyaspor'lulara Forma Hediye

Bu hafta Cumartesi günü Torku Arena Stadyumunda Torku Konyaspor'un Galatasaray'ı ağırlayacağı karşılaşma taraftarlara süpriz hazırlanıyor...

Sponsor firma tarafından, karşılaşma öncesi Konyalılara dağıtılmak üzere 25 bin tane hediye forma hazırlatıldığını bildirildi. Torku Konyaspor'un lisanslı forması müsabaka öncesinde taraftarlara dağıtılacak.

Torku Konyaspor-Galatasaray maçı öncesi biletlere de yoğun bir ilgi olduğu söylendi. Bunun yanın sıra "Sayın Başbakanımız Ahmet Davutoğlu Konyaspor - Galatasaray maçında Konya Torku Arena Stadyumunda maçımızı izleyecek" pankartları şehir belirli yerlerine asıldı. Başbakan Ahmet Davutoğlu'nunda maçı izleyecek olması şehri heyecanlandırdı

Bir Süprizde Koreografi Olması

Torku Konyaspor ve Galatasaray arasında yapılacak 13. hafta karşılaşmasında yeşil beyazlı taraftarlar maça özel bir şov hazırlıyor iddiası da açıklandı.
Torku Konyasporlu taraftarlar 550 metrekare kumaşa koreografi hazırlığı yapıyor. Karşılaşma da2 bin 500 yeşil karton tribünlere dağıtılacak. Yeşil beyazlılar tribünleri bayraklarla da donatacak.

Taraftarlar süpriz dolu bu maçta bilet için Passolig kuyruğuna girdi.

YORUMLAR (0)