BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

ManU Wesley Sneijder'e 20 milyon Euro Vermeye Hazır
0 Yorum
  728 Okunma 6.1.2015 14

ManU Wesley Sneijder'e 20 milyon Euro Vermeye Hazır

Premir Lig ekiplerinden Manchester United'ın, Cimbomun ünlü oyuncusu Wesley Sneijder'i transfer etmek için 20 milyon Euro vermeye hazır olduğu iddia ediliyor...

İngilizlerin ünlü gazetesi Daily Star, Manchester United'ın Wesley Sneijder'i ara transfer döneminde takıma katmak için İtalya'nın Juventus takımı ile kıyasıya istediği belirtildi, Manchester United teknik direktörü Louis van Gaal'in, vatandaşını yakın takibe aldığını yazdı.

Juventus menajeri Massimiliano Allegri'nin de Wesley Sneijder'in transferi için Manchester United ile rekabete girmeye hazır olduğu söyledi, İtalya'lı hocanın şu sözleri şu şekildi yer aldı:

"Juventus olarak kadromuzu güçlendirmek istiyoruz. Teknik seviyemizi de kaliteli futbolcular alarak yükseltebiliriz. Sneijder tabii ki çok iyi teknik kaliteye sahip ve kendini kanıtlamış bir futbolcu. Ancak kendisi şu an için hala Galatasaray'ın futbolcusu. Ocak ayı transfer döneminde gerçekçi olmalıyız ve hangi futbolcuları alacağımıza, hangi futbolcuları Şampiyonlar Ligi'nde oynatamayacağımıza dikkat etmeliyiz."

Diğer yandan Hollandalı oyuncunun menajeri Guido Albers de, Wesley Sneijder'in sözleşmesinde 20 milyon Euro'luk serbest kalma maddesinin yer aldığını belirterek, bu paranın ödenmediği takdirde Ocak ayında oyuncunun hiçbir takıma gidemeyeceğini belirtildi.

Birçok spor gazetesi ve sosyal medya sayfalarında Wesley Sneijder transferi konusunda haberleri yapılıyor.

YORUMLAR (0)