BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Kızılcabölükspor Transfer'e Doymuyor
0 Yorum
  1184 Okunma 7.1.2015 17

Kızılcabölükspor Transfer'e Doymuyor

Devre arası olması sebebiyle transfer çalışmalarına hızlı başlayan Kızılcabölükspor birçok futbolcuyla anlaşma sağlayarak formasını giydirdi...

Halide Edip Adıvarspor’dan Halim Altaş'ı, Antalyaspor’dan Mustafa Altun’u, Sandıklıspor’dan Celal Çırpanlı'yı, Çorum Belediyespor’ dan Kıvanç Salihoğlu’nu bugün ise Kemal Keçeci ve İsmail Baydil'i kadrosuna kattı.

Kızılcabölükspor'un yeni transferi şu açıklama da bulundular;

Kızılcabölükspor’a geldiği için mutlu olduğunu belirten Celal Çırpanlı elinden gelenin en iyisini yaparak takıma katkı sağlamak istediğini ifadesini kullandı.

Kızılcabölükspor’da oynamak için sabırsızlandığını söyleyen Mustafa Altun, ‘Her iki taraf içinde hayırlı olsun.Kızılcabölükspor’ a geldiğim için mutluyum. Formayı kapmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.’ diye söyledi.

Halim Altaş, ‘ İki taraf içinde hayırlısı olsun. Hayırlı bir sezon geçirmek istiyorum. Buraya başarılı olmak için geldim. Elimden gelenin en iyisini yaparak , giyeceğim formanın hakkını vermek istiyorum. ‘ diye konuştu.

Kıvanç Salihoğlu, ‘Her iki taraf içinde hayırlı olsun. Kızılcabölükspor’ a geldiğim için mutluyum. Formayı kapmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım.’ diye konuştu.

Kaleci Hasan Çelebi Yollar Ayrıldı

Kızılcabölükspor bir oyuncusuyla da yollarını ayırdı bu sezon forma şansı bulmada zorluk çeken kaleci Hasan Çelebi ile karşılıklı anlaşılarak yollar ayırdığını takipçilerine duyurdu.

YORUMLAR (0)