BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Nilüferspor AŞ. Tecrübeli İsim
0 Yorum
  2128 Okunma 9.1.2015 20

Nilüferspor AŞ. Tecrübeli İsim "Halil Karabulut"

Nilüferspor AŞ. Futbol Akademi okullarına taze kan...

Bursa nın Spor Toto 3. Lig takımlarından Nilüferspor Aş Futbol Akademileri Okulları Tecrübeli  isim ve Fenerbahçe SK den Emekli Futbol Akademisi ve Okullarında Ustalaşmış, gençlik geliştirme, gözlemleme ve izleme görevlerinde de bulunmuş  olan 06/06/1960 Bursa Doğumlu HALİL KARABULUT ile anlaştı.  

Antrenör Halil Karabulut

Nilüferspor Aş Futbol Akademisi Okullarında Görevli Antrenör Fatih YABAŞ ile birlikte Çalışacak olan tecrübeli hoca  kısa duygularını şöyle açıkladı.;" 17 Yıllık Fenerbahçe Futbol Akademi Okulları ve gençlik geliştirme izleme gibi tecrübelerimi kazandığım kulüpten emekli olduktan sonra memleketim Bursa'ya geri döndüm. İnegöl ilçesinde birkaç amatör takımlarla A-takım Bazında çalıştıktan sonra 17 sene gibi emek verdiğim minik öğrencilerime olan özlemim hep kafamın bir köşesinde iken, Nilüferspor Aş. Futbol Akademi okulları nın sorumlusu ve yöneticisi Eyyüp ALTUN'dan kendilerinin yeni yapılanma, gelecek projeler ve Kulübün Profesyonel anlamda Ciddi Hedef Büyütmesinden dolayı geleceğe dönük ciddi yatırımlar ve Futbolcular çıkarmak adına benimle çalışmak istediklerini, tecrübelerimden her anlamda faydalanmak istediklerini belirttiler. Nilüferspor Aş de Yaklaşık 4 aydan fazla zamandır Futbol Akademileri okullarında görevine en başından beri devam eden Genç Antrenör Fatih YABAŞ ile birlikte uyum içerisinde yıllardır yaptığım işi yapmaktan onur ve guru duyacağımı belirterek görevi kabul ettim. Umarım bundan sonraki çalışmalarımız öncelikle Nilüferspor Aş Futbol Kulübü, Bursa futbolu ve Türk futbolu olmak üzere her yaş katagorisinde, ciddi, profesyonel ve kişilikli futbolcular yetiştirmede en üst seviyede oluruz.

Nilüferspor Aş  ailesine katılmaktan mutlu olduğunu sözlerine ekleyerek  Bursa daki  Aileleri Nilüferspor Aş Çatısı Altında toplanmaya davet etti.

Halil Karabulut ve Ersun Yanal

YORUMLAR (0)