BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Şenes Erzik Jerome Valcke'nin Yaptığı Hareket İçin Konuştu
0 Yorum
  719 Okunma 13.1.2015 1

Şenes Erzik Jerome Valcke'nin Yaptığı Hareket İçin Konuştu

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, Spor yorumcusu Ahmet Çakar'ın 'Öküzlük' olarak belirttiği hareket ile ilgili açıklamalarda yaptı...

UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik, FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke'nin FIFA 2014 Yılın İyilerii ödül töreninde sahneye çıktıklarında yaptığı hareketin dünya spor basınında gündeme gelmesi  hakkında açıklamalarda yaptı.

Şenes Erzik; “Galiba yanlış yorumlandı. Kendisini zaten bugün göreceğim ama aslında orada onun yaptığı bir şaka var. Podyuma çıkarken içeride biraz karışıklık oldu. Daha doğrusu sıra şaşması oldu. Sıra şaşması olunca oradaki organizasyonu yapan arkadaşlar biri sağa biri sol gidecek diye şaşırdılar. Bizi de karıştırdılar. Dolayısıyla oraya geldiğim zaman nerede duracağımı biliyordum. O da biliyordu ama onun reaksiyonu oldu. Bu olayı bu sabah öğrendim. Ben bu hareketi dün hiç fark etmedim.  Karışıklığı örtbas etmek için gayret gösteriyordum. Hareket kimsenin dikkatini de çekmedi ve hiç kimse böyle bir şeyden bahsetmedi. Herkes “ne kadar yakıştılar” diye iltifatta bulundu. Yönetim Kurulu’ndan başkan haricinde bir tek ben çıktım. Jerome, onu kötü bir hareket olarak yapmadı. “Aklımızı karıştırlar” anlamında yaptığı için biz üzerinde durmadık” dedi.

Twitter'da olay ile ilgili kendisine destek verilmesini söyeleyen Şenes Erzik; “Bu benim için güzel bir şey. Sağ olsunlar. Herkese duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum. İyi niyetli olan insanların internet sitelerinde görev alması lazım. Oğluma her zaman söylüyorum. Artık bizden geçti ama bu teknolojik gelişmeye en fazla ayak uyduran sizlersiniz. Sizlerin duyarlı olması gelecek için bize ümit veriyor. Ben sizlere teşekkür ediyorum. Duyarlı davranan halkımızın tepiklerine yer vermişsiniz. Benim için büyük bir onur. Bu kadar duyarlı olmaları beni son derece gururlandırdı.” açıklamalarda bulundu.

YORUMLAR (0)