BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Alexander Milosevic BJK TV?ye Özel Açıklamalarda Bulundu
0 Yorum
  846 Okunma 13.1.2015 1

Alexander Milosevic BJK TV?ye Özel Açıklamalarda Bulundu

Beşiktaş'ın yeni transferi Alexander Milosevic BJK TV'nin sorularını cevapladı...

BJK TV canlı yayınına misafir olan yeni transfer Alexander Milosevic, beşiktaş ve taraftarlara hakkında bilgilerde bulundu.
Taraftarların gösterdiği destek için minnettar olduğunu söyleyen ve kendisine verilen desteğin karşılığını vermek için çok çalışacağını belirten Alexander Milosevic’in açıklamalarından bazıları;

“Sosyal medyadan gelen destek mesajlarına minnettarım. Şu andan itibaren kendimi evimde gibi hissediyorum. Heyecanlıyım, çok mutluyum. Buranın bir parçası olmak için elimden geleni yapacağım.
Futbola başladığımda eğlence için oynuyordum. Forvet olarak başladım. 17 yaşında iken hocam iyi bir oyuncu olmak için stoper olmamı tavsiye ettti. AIK’de dört yıl oynadım. Beşiktaş’tan teklif alınca çok heyecanlandım.
Uzun boylu bir oyuncuyum. Ayaklarım iyi. Oyunu kurarak oynamayı seviyorum. Kısa pasla savunmadan çıkmayı seviyorum. Uzun oynamaktan hoşlanmıyorum. Orta saha ve forvet oyuncularıyla paslaşmayı seviyorum. Zaman zaman hücuma destek verip gol atmayı düşünüyorum ama önceliğim savunma yapmak. Umarım güzel goller atarım. Orta sahaya çıktığımda uzaktan şutları deniyorum.
Slaven Bilic’in saygı duyulacak bir insan olduğunu hemen görüyorsunuz. Hemen etkileyebiliyor. Kendisiyle idman durumum hakkında konuştuk.
Beşiktaş’ı tek kelimeyle tarif etmek için taraftarlık derdim. Taraftarlarımızdan stadı doldurmalarını istiyorum. İsveç’teki Türk arkadaşlarımla yaptığımız görüşmelerde ortak görüş taraftarlarımızın Türkiye’nin en iyisi olduğu belki dünyanın en iyisi olduğu.
Türkiye’de en iyi oynayan takım Beşiktaş. Oynamaya çalışan bir takımımız. Pas yapıyoruz. Avrupa Ligi maçlarını da izledim. Avrupa’nın her yerinden destekçisi olan bir takımın gidebileceği yerin bir sınırı yok. Neden Avrupa’da kupa kaldırmayalım.
Kerim Frei’ye karşı milli maça çıkmıştım. Çok iyi bir oyuncu. O maçtaki oyunu hala aklımda. Takım arkadaşı olduğum için sevinçliyim.
Mücadele ve her zaman yüzde yüzümü vermek için çalışacağım. Türkiye ligi fizik gücün ağırlıkta olduğu ve belli teknik oyuncuların bulunduğu bir lig.”
Öte yandan kaptanımız Tolga Zengin, canlı yayın sırasında Milosevic’e bir sürpriz yaptı. Alexander Milosevic’in yanına gelen Zengin, canlı yayında yeni transferimize hoşgeldin diyerek, “Burada olduğun için çok mutluyuz, artık ailenin bir parçası oldun” ifadesini kullandı.

YORUMLAR (0)