BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Trabzonspor Uğur Demirok İle Sözleşme İmzaladı
0 Yorum
  895 Okunma 15.1.2015 1

Trabzonspor Uğur Demirok İle Sözleşme İmzaladı

Devre arası transfere hızlı başlayan bordo mavililer Hakan Arıkan'dan sonra Akhisarspor'lu Uğur Demirok'u takımına kattı...

Akhisar belediyespor'lu Uğur Demirok'un, Trabzonspor transferi konusunda Akhisar Belediyespor ve futbolcu ile anlaşma sağlandı. Uğur Demirok ile 3.5 senelik sözleşme imzalandı.
İmza töreninde konuşan Genel Sekreter Köksal Güney, Uğur Demirok’un Trabzonspor’a önemli katkılar yapacağına inandığını ifade ederek, “Uğur performansı ile Türkiye’de kendisini ispat etmiş bir arkadaşımız. Trabzonspor forması ile hem camiamıza hem de Türk futboluna önemli katkılar yapacaktır.” ifadesini kullandı.
Uğur Demirok ise transferinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini ifade ederek, “Türkiye’nin en büyük kulüplerinden birine geldim. Kulübüme katkı yapmak istiyorum. Trabzonspor her zaman hedefleri olan bir kulüp. İnşallah uzun yıllar Trabzonspor’a başarılı bir şekilde hizmet ederim” diye konuştu.

Akhisar'a 1.5 Milyon TL + Kadir Keleş verilecek ve Uğur Demirok sezonun kalanında 1.3 Milyon TL, 15/16'dan sonra sırasıyla 2.580, 2.680 ve 2,730 Milyon TL ve 17.500 TL maç başı ücret alacağı bildirildi.

Bordo-Mavililer daha önce Kayserispor'dan kaleci Hakan Arıkan'ı sezon sonuna kiralamıştı.

YORUMLAR (0)