BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Yeni Diyarbakırspor, Ömer Sümer?le 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı
0 Yorum
  1100 Okunma 21.1.2015 1

Yeni Diyarbakırspor, Ömer Sümer?le 1.5 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Yeni Diyarbakırspor, Maltepespor?dan oyuncu Ömer Sümer?i kadrosuna kattı...

Maltepespor'da top koşturan Ömer Sümer’le 1.5 senelik sözleşme imzalayan 24 yaşındaki oyuncu, şehre gelerek Yeni Diyarbakırspor'a dahil oldu.

Genel Menajer İsmet Yılmaz, Beşiktaş alt yapısında yetişen oyuncu, Kasımpaşa, Mardinspor, Körfez İskenderunspor, Refafiyespor ve Maltepespor kulüplerinde ter döken Ömer’ Sümer'in değişik pozisyonlarda oynama özelliğine sahip olduğunu söyledi. 40 defa milli olan Ömer Sümer sonra bir kaleci ve bir forvet ile anlaşmak üzere olduklarını söyleyen Genel Menajer  İsmet Yılmaz, bu transferleri bitirdikten sonra transfere nokta koyacaklarını söyledi.

‘ŞAMPİYONLUK YAŞAMAK İÇİN GELDİM’
Hedefleri büyük olan bir kulübe geldiği için mutlu olduğunu ifade eden genç oyuncu Ömer Sümer ise şampiyonluk yaşamak istediğini belirtti. Ömer,”Süper Lig yaşamış, büyük bir kente geldim.Bundan dolayı hem heyecanlı hem de mutluyum. İnşallah sezon sonunda bu emeklerin karşılığını vererek 2.Lig’e çıkacağız.” ifadesini kullandı.

EREN KURTULMUŞ’TAN KULÜP BULMASINI İSTEDİK
Bu arada takım, oyunculardan Eren Kurtulmuş’la yollarını ayırma kararı alarak, kendisinden takım bulmasını istedi. Böylece ilk yarıdaki takımdan ayrılan oyuncu sayısı 11’e çıkacak.

YORUMLAR (0)