BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Bugün Transfer Bombaları Patlayabilir
0 Yorum
  865 Okunma 2.2.2015 13

Bugün Transfer Bombaları Patlayabilir

Ara tansfer döneminde takımlar son kozlarının oynuyor çünkü bugün devre arası transferler sona eriyor...

2014 - 2015 futbol sezonunda 2. Transfer ve Tescil Dönemi tarih 06 Ocak 2015 Salı günü başlamıştı. Transfer ve Tescil Dönemi, FIFA kuralları gereği 4 hafta yani 28 gün süren ve bugün 02 Şubat 2015'te sona erecek.

Bakalım son ana kıyasıya geçen transferlerde takımlar son saatlerde nasıl transferler yapacak. Özellikle Fenerbahçe'nin Manchester City'den Edin Dzeko'yu istediği iddia ediliyor.

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Abdurrahim Albayrak transfer hakkında şu açıklamaları yaptı: "Galatasaray belki de tarihinde ilk defa devre arasını transfer yapmadan geçiriyor. Bir sürü arkadaşımız ayrıldı ama transfer yapmadan geçiriyoruz. Transfer yapamayız çünkü geçen dönemlerin devre arasında alınan oyuncuların takıma bir faydası olmadığını görüyoruz. Sakat arkadaşlarımız da iyileştikten sonra fazla bir ihtiyacımız olacağını düşünmüyorum. Ayrıca çok büyük ödemelerimiz olduğu için biz futbolcularımıza parayı vermek durumundayız. Yeni aldığımız arkadaşlar uyum sağlayana kadar zaten lig biter. O parayı oyuncularımıza veririz belki de daha iyi olur." ifadesini kullandı.

 

YORUMLAR (0)