BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Sultanahmet Camii İmam-Hatibi Demba Ba ve BJK Taraftarını Bekliyor
0 Yorum
  843 Okunma 9.2.2015 15

Sultanahmet Camii İmam-Hatibi Demba Ba ve BJK Taraftarını Bekliyor

Sultanahmet Camisi İmam-Hatibi İshak Kızılaslan, Beşiktaş süper lig de şampiyon olursa, Demba Ba'yı hem de Beşiktaş seyircisini sabah namazına beklediklerini ifade etti...

Sultanahmet Camisi İmam-Hatibi İshak Kızılaslan, bir dergide yer alan yazıda "Şampiyon olursak bütün taraftarlarımızı sabah namazına Sultanahmet Camisi'ne bekliyorum" ifadesini söyleyen Senegali forvet Demba Ba'nın sevdikleri bir futbolcu olduğunu söyledi. Sultanahmet Camisi İmam-Hatibi İshak Kızılaslan, Siyah-beyazlı taraftarların Demba Ba'nın davetine ilgi göstermesi halinde yaşanabilecek yoğunluğun sıkıntı olmayacağını söyledi, "Camimiz, avlusuyla ve diğer taraflarıyla her zaman açıktır. Gerekirse Ayasofya Meydanı'nı da kullanırız" ifadesini kullandı.

Bayram namazlarında çok sayıda müslümanın Sultanahmet Camisi'ne geldiğini ve bu dikkati çeken İshak Kızılaslan, "Bayram namazlarında 70 binin üzerinde kişi burada namaz kıldı. Ben Fenerbahçe taraftarıyım, oğlum da Beşiktaşlı ve Demba Ba'yı çok seviyor. Fenerbahçeli, Galatasaraylı, Trabzonsporlu olmak üzere diğer taraftarlarımızı, insanlarımızı da camiye davet ediyoruz. Demba Ba sayesinde bu belki alışkanlık haline gelebilir" söyledi.

Senegalli oyuncu Demba Ba, Beşiktaş taraftarlarına yaptığı bu çağrıyı, kendilerinin her camiden 5 vakit gerçekleştirdiklerini belirten İshak Kızılaslan, futbolcunun özellikle sabah namazına davet etmesinin de çok önemli olduğunu söyledi.

YORUMLAR (0)