BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Pamukova Gençlergücü - Akyazı Maçında Olaylar Çıktı
0 Yorum
  798 Okunma 9.2.2015 17

Pamukova Gençlergücü - Akyazı Maçında Olaylar Çıktı

Sakarya süper amatör A grubunda Pamukova Gençlergücü kendi sahasında As Akyazıspor maçın uzatma dakikalarında kavga çıktı...

Sakarya Pamukova stadyumunda 7 şubat günü saat 14.00’da oynanan Pamukova Gençlergücü As Akyazıspor Süper Amatör futbol karşılaşması süresince orta hakem Suat Güz’ün verdiği kararlar olayların başlamasına sebep oldu. Maçın henüz 4' dakikasında As Akyazıspor oyuncusu Ercan’ın gördüğü 2. sarı karttan kırmızı kart As Akyazıspor kulübünü 10 kişi bıraktı.

Maçı bir kişi eksik oynayan As Akyazıspor aradığı golü 60. Dakikada Taha'nın fileleri havalandırmasıyla buldu . As Akyazıspor’un golünden sonra iyice gerilen mücadelesinde maçın orta hakemi topu oyuna geç soktuğunu gerekçe göstererek Akyazıspor’un kalecisi Uğur’a 2. sarı karttan kırmızı kart gösterdi ve oyun dışında kaldı. Maça 6 dakikalık gibi 1 uzatma eklendi.

Maçın 90+3’ünde Pamukova Gençlergücü beraberliği buldu ve tartışmalar başladı. Maçta tekmeler yumruklar havada görülmeye başlandı. Çıkan olaylar ardından Pamukova Gençlergücü oyuncularından Burak ve Kamil yaralandı. Polis müdahale derek olayların büyümesini engeledi. Hakem daha sonra maçı tatil etti.

YORUMLAR (0)