BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Mehmet Turhan?dan Yeşil Kırşehirspor'a Tatlı İkramı
0 Yorum
  1119 Okunma 13.2.2015 1

Mehmet Turhan?dan Yeşil Kırşehirspor'a Tatlı İkramı

Bölgesel Amatör Ligi?nde Pazar günü deplasmanda Yolspor ile karşılaşacak olan Yeşil Kırşehirspor da hazırlıklar dün Ahi Stadı?nda yapılan çift kale maçla sürdü...

Ahi Stadı’nda yapılan çift kale maçın ardından Ankara Caddesi esnaflarından ve Yeşil Kırşehirspor'un futbolcularından Tugay Turhan’ın babası Mehmet Turhan yeşil-beyazlı futbolculara tatlı ikramında bulundu.
Dün Ahi Stadı’nda yapılan çift kale idmanını ziyaret eden Mehmet Turhan, Kırşehirsporlu futbolculara tatlı ikramında bulundu. İki saat süren idman sonrasında futbolcuların yorgunluğu adeta baklava ikramıyla son buldu. 
Yeşil-beyazlı futbolcular, Ankara Caddesi esnaflarından Mehmet Turhan’ın bu jesti karşısında çok mutlu oldular ve memnuniyetlerini dile getirdiler.

Tatlı ikramında kısa bir konuşma yapan Mehmet Turhan, “Tatlı yiyelim. işi tatlıya bağlayalım sloganıyla bugün buradayız. Yolspor maçında sizlere başarılar diliyoruz. Sizlere güveniyoruz. Sizler bu sene şampiyon olamasanız dahi gönüllerin şampiyonu oldunuz. Yolspor maçından galibiyetle döneceğinize inanıyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (0)