BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Yalvaçspor Sahaya İniyor!
0 Yorum
  1085 Okunma 21.2.2015 1

Yalvaçspor Sahaya İniyor!

3 sezondur liglere katılmayan Yalvaçspor, 22.02.2015 Pazar günü yeniden sahalara dönüyor...

Yalvaçspor sahneye çıkıyor

3 sezondur liglere katılmayan Yalvaçspor, bu uzun sürenin ardından bu sezon Isparta 2. Amatör Ligi B Grubu'nda mücadele edecek. Tecrübeli ve genç isimleri birbirine harmanlayan, 32 kişilik geniş bir kadrosu bulunan Yalvaçspor'da tek hedef sezon sonunda şampiyonluk ipini göğüslemek. Sezonun ilk maçına kendi evinde çıkacak olan Yalvaçspor, dün karla kaplı zeminde Yalvaç Şehir Stadı'nda yaptığı antremanla hazırlıklarını tamamladı.

Rakip Gönenspor

3 sezon öncede aynı grupta bulunan iki takım bu sezon ligin açılış maçında karşı karşıya gelecekler. 15.02.2015 Pazar günü oynanması gereken maç olumsuz hava şartları nedeniyle 22.02.2015 Pazar gününe ertelendi. Yalvaç Şehir Stadı'nda oynanacak maçın başlama saati 11:30. 3 sezon önce Yalvaç'ta oynanan maçı 3-1, Atabey'de oynanan maçı 7-0 gibi farklı bir sonuçla Gönenspor kazanmıştı.

Yalvaçspor'un yepyeni taraftar grubu : Çınaraltı

Uzun süredir futbola hasret kalan Yalvaç halkının oluşturduğu taraftar grubu Çınaraltı da ilk kez takımını resmi bir maçta desteklemenin heyecanını yaşayacak. İsmini, Yalvaç'ın ulusal boyutta ünlü olan Çınaraltı'nda alan taraftar grubunun ve Yalvaç halkının soğuk havaya rağmen sezonun ilk maçına yoğun bir ilgi göstermesi bekleniyor.

Yalvaçspor'da önemli sakatlıklar

Dün karlı zeminde Yalvaç Şehir Stadı'nda yapılan antremanda Yalvaçspor'da bir çok önemli oyuncu sakatlık geçirdi. Sağ açık Emrah Çankal, ön libero Sefa Sarı, defansın kilit ismi Mustafa Yılmaz, oyun kurucu Ali Arslan Uyaroğlu ve takımın lideri Deniz Oruç'un yarınki maçta oynayıp oynamayacağı maç saatinde belli olacak.

YORUMLAR (0)