BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

MKE Ankaragücü'den, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a Ziyaret
0 Yorum
  1445 Okunma 14.3.2015 0

MKE Ankaragücü'den, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a Ziyaret

MKE Ankaragücü kulüp Başkanı Mehmet Yiğiner ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak?ı makamında ziyaret ettiler...

Mehmet Yiğiner; Herkesin desteğine ihtiyacımız var

Kulübün yaşamsal faaliyetlerinin sürdürebilmesi ve içinde bulunduğu zor durumdan kurtulabilmesi için herkesin desteğine ihtiyaç duyduklarını kaydeden Başkan Mehmet Yiğiner,” Bu anlamda bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve bu ziyarette de Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak’tan destek istediklerini” söyledi.

Göreve geldikleri günden itibaren yoğun bir tempo ile çalıştıklarını ifade eden Başkanımız Mehmet Yiğiner,” Bu gün Keçiören Belediye Başkanımızı ziyaret edelim istedik. Kendisi zaten her zaman sporun ve sporcunun destekçisi olmuştur. Bugün burada Ankaragücü için daha fazla neler yapabiliriz konusunda karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sayın Başkanımızın da destekleriyle önümüzdeki günlerde güzel projeleri hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Vereceği destek için şimdiden kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

Mustafa Ak; Bu zor günlerde aşılacaktır
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ise yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: Ankaragücü, Ankara ve Türk Futbolunun önemli bir değeridir. Biliyoruz ki Ankaragücü şuan zor günler yaşıyor. Ama inanıyorum ki bizlerin ve Ankara halkımızın kulübü sahiplenmesi ve desteği ile ve yöneticilerimizin üstün gayretleri ile bu zor günlerde aşılacaktır inşallah. Keçiören Belediyesi olarak elimizden geldiği kadar sporumuza ve sporcumuza destek olduk. Ankaragücü’müze de yasalar çerçevesinde destek olmak isteriz. Bu anlamda da gençlerin kulüp çatısı altında bir araya gelerek, spora ve diğer etkinliklere katılım sağlaması için uygun bir alan tahsis edebiliriz. Belediye olarak imkanlarımız ve yasaların el verdiği ölçüde Ankaragücü’ne destek olmaya çalışacağız.

Başkan Mehmet Yiğiner, ziyaret sonunda Mustafa Ak’a MKE Ankaragücü takımın formasını ve atkısını hediye etti.

YORUMLAR (0)