BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

İstanbul Başakşehirspor 8 Futbolcusunu Milli Takımlara Yolladı
0 Yorum
  1719 Okunma 26.3.2015 1

İstanbul Başakşehirspor 8 Futbolcusunu Milli Takımlara Yolladı

İstanbul Başakşehirspor, 8 futbolcusunu milli takımlara göndermenin gururunu yaşıyor...

İstanbul Başakşehirspor'un 4 Yabancı futbolcusu ve 4'te Türk futbolcu olmak üzere milli takımlarında oynayacak. Yabancı oyunculardan Moldovalı Epureanu, Moldova-İsveç, Slovak Rajko Rotman, Slovakya-Lüxemburg, Bosna’lı Edin Visça Andorra-Bosna Hersek Avrupa Şampiyonası grup elemeleri maçlarında milli formalarında ter dökecekler. Senegalli futbolcu Stephane Badji ise, Gana-Senegal arasında, tarih 28 Mart 2015 tarihinde yapılacak maç için Senegal Milli Takım kampına gitti.

Mahmut Tekdemir ve Volkan Babacan Türkiye A Milli Takım’da
Türkiye A Milli Futbol Takımı’nın, 2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu’nda 28 Mart Cumartesi günü deplasmanda Hollanda ile oynayacağı karşılaşma, 31 Mart Salı günü Lüksemburg ile yapacağı özel maçın aday kadrosunda 2 futbolcu takımda yer aldı. Daha önce 3 defa Türkiye A Milli formayı giyen tecrübeli file bekçisi Volkan Babacan yeniden aday kadroya davet olurken, Mahmut Tekdemir ise ilk defa Türkiye A Milli Takım kampına davet edildi.
Diğer yandan, genç futbolculardan Enver Cenk Şahin U21 Milli Takım kampına, Hüseyin Altuğ Taş ise U19 Milli Takım kampına gittiler.

İstanbul Başakşehirspor, milli takımlara davet edilen tüm futbolcularına tebrik ederken, yapacakları maç için başarı diledi.

YORUMLAR (0)