BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Elazığspor'dan Neden Ayrıldılar ?
0 Yorum
  1210 Okunma 25.4.2015 2

Elazığspor'dan Neden Ayrıldılar ?

PTT 1. Lig'in sonuna yaklaşırken Elazığspor'da yaprak dökümleri devam ediyor. Takım kaptanlarından Eren Aydın, Mehmet Çakır ve Ferhat Odabaşı Ekrem Konur'a ortak açıklama yaptılar...

Eren Aydın yaptığı açıklamada: "Öncelikle bazı yerel haber sitelerinde takımdaki arkadaşlarımıza maça çıkmayacaksınız dediğimiz yönünde ve Elazığspor yönetimi tarafından kadro dışı bırakıldığımız yazılmış. Kesinlikle doğru değildir. Sonuçta herkes özgür kimseye zorla bu şekilde diretmek bize yakışmaz. Takım için Adana Demirspor maçından itibaren her maç iğne ile maça çıkan ve takımı için bunca fedakarlık yapan birisinin böyle şeyler yaptığına inanılıyorsa o inanları ve yalan yanlış haber yapan herkesi Allah'a havale ediyorum.Tamamen ortak aldığımız karar ile takımda ayrıldık. Denizlispor maçınının ardından Mehmet ve Ferhat ile birlikte aldığımız ortak karar ile takımdan ayrılmak istedik ve yönetime bu isteğimizi belirttik, onlar da anlayışla karşıladılar. Takıma katıldığımdan itibaren Elazğspor camiasına yakışır şekilde mücadele ettiğimi düşünüyorum. Özellikle zor günümüzde bizleri yalnız bırakmayan değerli Elazğspor taraftarlarına teşekkür ediyorum" dedi.

Mehmet Çakır yaptığı açıklamada, "Denizlispor ile oynadığımız maçtan sonraki 1 haftalık süreçte gerek yerel basın gerekse ulusal basında hakkımızda çıkan haberlerin hiçbiri gerçeği yansıtmamaktadır. Bizler Eren Aydın,Mehmet Çakır ve Ferhat Odabaşı olarak kendi isteğimiz ile Elazığspor'dan ayrıldık. Kadro dışı kaldığımıza dair haberler kesinlikle yalandır. Sezon başından itibaren hem saha içi hem saha dışında Elazığspor'un başarısı için elimizden gelen her şeyi yapmanın vicdani rahatlığı ile mukavelemizi sonlandırdık. Takıma katıldığımdan itibaren desteklerini esirgemeyen değerli Elazığspor taraftarlarına ve herkese teşekkür ederim" diye konuştu.

Son olarak söz alan Ferhat Odabaşı, "Son haftalara doğru takım olarak bazı sıkıntılar yaşadık .Denizlispor maçının ardından da yönetim ile oturup konuştuk.Takımdan ayrılma isteğimi ilettim. Onlar da anlayışla karşıladılar. Elazığspor'da iyi güzel günler geçirdim.İnanıyorum ki Elazığspor camiası böyle büyük bir taraftar desteği olduğu sürece daha iyi yerlerde olacaktır. Arkadaşlarımız ile Elazığspor'u ligde tutmayı başardığım için çok mutluyum. Kalan formalite maçları için arkadaşlarıma başarılar diler, tüm Elazığspor taraftarlarına teşekkür ederim" ifadesini kullandı.

Ekrem Konur/Özel Haber

 

YORUMLAR (0)