BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Bursa Nilüfer Gençlerbirliğispor Yeni İsmi ve Eski Hocasıyla Devam Dedi
0 Yorum
  1929 Okunma 15.6.2015 1

Bursa Nilüfer Gençlerbirliğispor Yeni İsmi ve Eski Hocasıyla Devam Dedi

Nilüfer Gençlerbirliği Spor Yeni sezonda Yeni ismiyle Bursa 2. Amatör Küme Kategorisin de Start verecek...

Bu Sezon Bursa Amatöründe ve Türkiye de Ses Getirecek bir yapılanmaya giden NGB önce geçen yıl sıfırdan alt yapıyı kuran ve BJK-GS ESKİŞEHİR Spor gibi Spor toto Süperlig takımlarına oyuncu gönderen antrenörü FATİH YABAŞ ile anlaştı. Daha sonra  gelecekte büyük hedefler için büyük futbolcular olan  ve tecrübeli faal futbol hayatını sonlandırmış, kariyerlerinde milli takımlar sportoto süperlig, Bursaspor, Kasımpaşa ve bir sürü profesyonel takımlarda oynamış eski futbolcular olan Ünal SARI, Ruşen DURANOĞLU ve destekleyen Yıldıray BAŞTÜRK gibi bu önemli isimleride kulübün futbol direktörlüğü, genel koordinatörü  gibi stratejik konumlara yerleştiren Nilüfer Gençlerbiliği Spor başkanı ve yönetimi Bursada ses getirecek bir takım yapılanmasına gideceklerinin sinyalini  verdi. Antrenör Fatih Yabaş konuşmasında, "Gelecek de böyle büyük bir oluşumun içinde olmama çok sevindim, Süperlig ve milli takımlar düzeyinde futbol oynamış eski Bursasporlu futbolcularla kulüpte birlikte hareket edeceğimizden dolayı bu durum beni çok heycanlandırdı.

Aynı zamanda alt yapı futbolcularını da heycanlandır dı. Ben hedefi olan bir antrenörüm, gördüm ki kulüp başkanımızda aynı şekilde hedefi olan bir futbol sever olarak böyle önemli kişilikleri kulübün stratijik yerlerinde görev vermesi Bursanın değil Türkiyenin konuşacağı ve gündemde kalacağı bir takım istediğini anlıyoruz. 

Bu yıl bizim yılımız olacağını düşünüp hedefin, 2020 de Profesyonel takım olma yolunda adım atığını da  söylemekte  sakınca görmüyorum. Kulübümüzde ilk iş olarak Futbol Okulları akademileri kurarak başlayıp, tecrübeli büyük hocalarımızın  büyük katkılarıyla, mevcut altyapı oyuncularımızın da eğitimli antrenman yaparak kendimizi en iyi şekilde hazırlayacağız." dedi.

Spordefteri.com ailesi olarak hocamıza ve Nilüfer Gençlerbirliği Kulübüne başarılar diliyoruz.

YORUMLAR (0)