BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Serkan Çetin İnançspor'da
0 Yorum
  1997 Okunma 6.1.2016 11

Serkan Çetin İnançspor'da

Bursa'nın yeni kulüplerinden İnançspor transferde kolları sıvadı...

Bursa Amatör Futboluna bu yıl damga vurmak isteyen BURSA İNANÇSPOR kulübü, yetenekli oyuncu SERKAN ÇETİN'i transfer etti.

Kulüp Başkanı Ömer Serdar SERTYAMAÇ bu transfer ile bizzat kendisinin ilgilendiğini belirterek “Biz bu sene sadece Kariyeri tartışılmayacak kalitede bir oyuncu transfer etmedik, çok iyi bir arkadaş dost kazandık. Serkan Çetin oyun yapısıyla kişiliği karakteri takımı sahiplenmesi ve liderlik vasıflarıyla daha lig başlamadan bile bizi çok heyecanlandırıyor ve inanıyorum ki şampiyonluk yolunda çok büyük rol oynayacak. Bizim bir oyun kurucumuz eksikti fakat Serkan bir 10 numaradan çok daha fazlası, transferinde emeği geçen Serkan Danki'ye minnettarız. Kendisinin potansiyelinin çok yüksek olduğunu ve müsabakalardaki performansı ile takımı daha da ilerilere taşıyacağına eminim. Kulübümüz Bursa İnançspor' u tercih ettiğinden dolayı teşekkür eder şimdiden Ona Yeni Sezonda Büyük Başarılarla dolu günler geçirmesini diliyorum. Aramıza hoş geldi" diyerek yeni transferine olan güvenini gösterdi.

İnançspor’un yeni 10 numarası Serkan Çetin ise transferden dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak “Bu kulübe katıldığım için çok mutluyum. Bana inanan, güvenen, herşeyin daha güzel olacağına beni inandıran güzel insan Ömer Başkan’a bir kez daha teşekkürü bir borç bilirim. Transferim için emek harcayan herkese minnettarım. Değer gördüğüm, değer verdiğim, arkadaşlığın ve ortamın çok iyi olduğu bir kulübe geldim. Futbol bir takım oyunudur ve bende bu takımın bir parçası olmaya, elde edilecek başarılara katkı sağlamaya geldim. Allah’ım utandırmasın. Hepimiz için hayırlı uğurlu olsun.” dedi. Ayrıca Nilüfer Gençlerbirliği Teknik Sorumlusu Fatih YABAŞ'ın da eski öğrencisi olan SERKAN ÇETİN için Şunları söyledi. " Kendisiyle çalışma fırsatını buldum. Serkan Teknik becerisi üst düzey bir Futbolcu, Kafasının rahat olacağı bir kulüpte ve Hoca ile çalışırsa Yerli Bir Snejder Gibi olur. Hırslı, azimli ve Takım oyununu sever. Transferine sevindim. Ona ve yeni Kulübüne Başarılar diliyorum." diyerek transfer hakkında yorum getirdi. Bizde Amatörün Dünyası olarak Kendisine başarılar diliyoruz.

YORUMLAR (0)