BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Gaziosmanpaşalı Halis Dikkat Çekiyor
0 Yorum
  2213 Okunma 29.2.2016 1

Gaziosmanpaşalı Halis Dikkat Çekiyor

Gaziosmanpaşaspor?un gelecek vaadeden genç ismi Halis Kurtarmış, oynadığı futbolla göz dolduruyor. 2001 doğumlu genç yetenek orta sahada görev yapıyor. 10 numara pozisyonunda oynayan Halis, her futbolcu gibi kendisinin de hayallerinin olduğunu söylüyor...


Ceylanspor?da futbola başlayan Halis, dikkatleri üzerine çekerek Gaziosmanpaşaspor?un yolunu tuttuğunu, burada başarılı olacağı inancını taşıdığını, bunun içinde elinden gelen her şeyi yapacağını belirtti. Kuvvetli yapısının avantajı ile uzaktan zaman zaman sürpriz şutlar çıkaran ve oyunu yönlendiren genç yetenek, başarılı grafiğiyle hocalarının ve yönetimin de takdirini kazandı.

'BİR GÜN HAYALLERİME KAVUŞACAĞIM?

4 Eylül 2015 tarihi itibarıyla amatör vizesi ikinci kez yenilenen ve A statüye giren Halis Kurtarmış, "Çok mutluyum. Her genç sporcu gibi benim de büyük hayallerim var. Bir gün hayallerime kavuşacağım. Bana güvenen hocalarımı, yöneticilerimi ve başkanımızı utandırmayacağım. Taşıdığım formanın hakkını vereceğimi düşünüyorum. Herkese buradan bir kez daha teşekkür ediyorum? ifadelerini kullandı.

HABER: BİLGİN BUDUN

YORUMLAR (0)