BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Gaziosmanpaşalı Halis Teklif Bekliyor
0 Yorum
  3260 Okunma 1.7.2016 22

Gaziosmanpaşalı Halis Teklif Bekliyor

Geçtiğimiz sezon Spor Toto 3. Lig?den Bölgesel Amatör Lig?e düşen Gaziasmonpaşaspor?un genç ismi Halis Kurtarmış, yeni sezonda birçok kulübün takibinde yer alıyor...

Yetenekli isim kariyeri doğrultusunda gelecek teklifleri değerlendireceğini söyledi. 2001 doğumlu genç yetenek orta sahada görev yapıyor. 10 numara pozisyonunda oynayan Halis, kendisine çok güvendiğini, gideceği takımlarda büyük başarılara ortak olmak istediğini belirtti.

FORMANIN HAKKINI VERİRİM

Kuvvetli yapısının avantajını iyi kullanan ve oyunu yönlendiren genç Halis, başarılı grafiğiyle hocalarının ve yönetimin de takdirini alıyor. Amatör vizesi devam eden A statüde yer alan Halis Kurtarmış, "Her zaman taşıdığım formanın hakkını vermek için mücadele ettim. Hep böyle olacak. Teklifler var, benimle ilgilenen kulüplerden en iyisini değerlendirmek istiyorum. Mübarek Ramazan ayı içinde bulunmamız nedeniyle herkesin Kadir Gecesi mübarek olsun. Tüm büyüklerimin, hocalarımın, yöneticilerimin Ramazan Bayramı şimdiden kutlu olsun. Üstümde emeği olan herkese teşekkür ediyorum? ifadelerini kullandı.

 

HABER: BİLGİN BUDUN

YORUMLAR (0)