Çiftehavuzlar Kulübü Taner Yavaş'ı Transfer Etti
0 Yorum
  2820 Okunma 1.9.2016 15

Çiftehavuzlar Kulübü Taner Yavaş'ı Transfer Etti

Çiftehavuzlar Kulübü kaleden başladığı transfer atağını Bursa Amatör Kümenin tecrübeli ,Yetenekli isimi ile devam ediyor. ...

Kadrosuna uzun süre 1. amatör ve 2. amatör kümede golcü kanat oynayan en iyi futbolcusu olarak tanınan, TANER YAVAŞ ile de anlaşarak 1.Küme için Çiftehavuzlar Spor rüzgarı arkasına olacağını gösterdi. Yönetiminde katıldığı imza töreninde, Taner Yavaş hislerini aktardı. "Önceki sezonlarda Antrenör Fatih Yabaş hocamla çalışma fırsatı buldum. Kendisi genç , istekli, hedefleri olan planlı ve Profesyonelce hareket eden bir hoca. Hocamla bu senede bir üst ligde tecrübelerimizi paylaşacak olmamız ve diğer arkadaşlarımla birlikte bu kulübü en iyi şekilde temsil edeceğimizi düşündüğüm için bu imza attım. Her iki tarafa hayırlı olur inşallah " dedi. Çiftehavuzlar Yöneticisi Hayati Öztürk ise "Kulübümüzün Bu sene 1. Amatör Kümede tecrübesiz bir takım olacağını düşünenler varsa yanılıyorlar.

Çünkü biz 1.Amatör Kümede Bursa'nın en karakterli, en iyi top oynayan en zevkli izlenilen bir takım yapmak adına transferlerimizi yapıyoruz. Koordineli olarak Teknik Sorumlumuz Fatih Yabaş hocamla da titizlikle araştırıp portföyündeki oyuncuları kadromuza dahil etmeye çalışıyoruz." diyerek bu yıl büyük düşündüklerinin sinyallerini verdiler.

YORUMLAR (0)