BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Çiftehavuzlar Kulübü Tamer Kural ve Fatih Karagöz İle Anlaştı
0 Yorum
  4504 Okunma 1.9.2016 15

Çiftehavuzlar Kulübü Tamer Kural ve Fatih Karagöz İle Anlaştı

Çiftehavuzlar Kulübü kaleden başladığı transfer atağını Bursa Amatör Kümenin tecrübeli ve yetenekli isimleriyle devam ediyor...

Kadrosuna savunmanın en iyi futbolcuları olarak tanınan, Fatih Karagöz, Tamer Kural ile de anlaşarak 1. küme mücadelesi için Çiftehavuzlar Spor ciddiyetini gösterdi. Kulübe transfer olan iki eski takım arkadaşı da olarak bilinen bu gençlerden Fatih Karagöz" Bu sezon Çiftehavuzlar spor kulübünle arkadaşım Tamer ile birlikte oynamaktan guru ve onur duyacağız. Çünkü Takımın başında Teknik Sorumlu Fatih Yabaş'ın olduğunu öğrendikten sonra hiç düşünmeden teklifi kabul ettik. Bizler tecrübelerimizi, oyun hırsımız, hedefimiz ve karakterimizle bu camiada hizmet etik ve ediyoruz. Bizler ayna olarak kendimizi tutuğumuzda Fatih Yabaş hocamın da aynı yapıya sahip olmasından dolayı bu kulübe koşarak geldik. Bu sezon çok iyi bir sezon olmasını temenni ediyorum" dedi. İmza töreninde Başkan Ali İhsan Karaarslan ise " Büyük biz özveri ile çalışarak bu transferleri yapıyoruz. 

Biz ne futbolcu nede yönetim olarak karşılıklı en iyi için bir birimizle anlaşıyor ve bunların sözünü veriyoruz. Bu arkadaşlarda Biz bu Kalenin Önündeki en büyük Duvar olacağız ve en iyi savunacağız dediler, Bizde kendilerine Çiftehavuzlar spor Kulübü camiasına hoş geldiniz diyoruz. Biz burada transfere son demiyoruz" diyerek transferlerin devam edeceğini gösterdi.

YORUMLAR (0)