BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Tuğhan Yalçınkaya  Çiftehavuzlar Kulübü'nde
0 Yorum
  2169 Okunma 2.9.2016 13

Tuğhan Yalçınkaya Çiftehavuzlar Kulübü'nde

Çiftehavuzlar Kulübü genç yetenek Tuğhan Yalçınkaya, Bursa Futbol çevresinde (TUFİ) lakaplı kanat oyuncusuna imza attırdı...

Genç ve yetenekli aynı zamanda süratli olan Tuğhan Yalçınkaya hislerini şöyle açıkladı. "Ben 7 yaşından biri futbol oynuyorum çeşitli kulüplerde oynadım. En büyük tecrübemi 3.Ligdeki Nilüferspor A.Ş de akademi liglerinde edindim. Yaşıtlarımla hiç oynama fırsatım olmadı o yüzden hep üst yaş kategorilerinde yetiştim. Buradan bana emeği Geçen bütün Hocalarıma çok teşekkür ederim. Hepsinden Allah razı olsun. Çünkü onlar mutfağın şef aşçıları. Bizleri bugünlere getiren onlar. Fatih hocamı da uzun zamandır tanırım, Kendisinin gençlerle çalışmasını, yetenekli gençlerle çalışmasından dolayı da örnek alacak bir Antrenör olduğunu düşünüyorum. Bana teklif yaptığında hiç düşünmeden Evet dedim. Şimdi imzaları attık. Allah her iki tarafı da utandırmasın. Umarım başarılı sakatsız ve güzel bir sezon geçiririz." diyerek heyecanını paylaştı. Yöneticilerden mali sekreter Salih Karamümin ise" yönetim ve yeknik sorumlumuz Fatih Yabaş hocamızla çok titizlikle çalışarak transferleri gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Hocamızın verdiği isimler hakkında geniş araştırma ve kulübümüze kişilik,karakter ve futbol oyunu yapısıyla en faydalı olacak isimlere imza attırma çabasındayız. Büyük ve güçlü bir yapılanmaya doğru adım atıyoruz.

Kadromuzda gençler, tecrübeliler ve abilerden oluşan bir yapılanma içine girmeye çalışıyoruz. Hocamızın bu yapılanmayı bizzat kendi isteyerek kuruyor ve hazırlıyor. İnşallah iyi bir sezon geçirir ve emeklerimizin sonucunda güzel günler yaşar ve sonunu iyi bitiririz" diyerek takıma ve hocasına olan güveneni gösterdi.

Tuğhan Yalçınkaya'nın Kariyeri

YORUMLAR (0)