BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Çiftehavuzlarspor'a Transfer Bombası Düştü
0 Yorum
  3095 Okunma 2.9.2016 23

Çiftehavuzlarspor'a Transfer Bombası Düştü

Çiftehavuzlar Kulübü transfer atağını sürdürüyor...

Transferlerde gençlere doğru yönelen Çiftehavuzlar kulübü teknik sorumlu Fatih Yabaş'ın 2 eski öğrencisi ve aynı zamanda Ukrayna Arsenal Kiev takımına 2017 yılında transferi kesinleşen isimle büyük bombayı patlattı. Eski öğrencilerinden Semih Salım ve Ukrayna takımı ile 2017 için söz kesen ve bu yıl Türkiye de futbol hayatına devam edecek olan Tahir Çelik'i kadrosuna kattı. Semih SALIM ve Tahir ÇELİK ile birlikte kadroyu ciddi anlamda sağlamlaştıran kulüpte yönetici ve genel kaptan Tamer Türk çok uğraş verdiği ve transfer konusunda Yurt dışı kulübü Ukrayna Arsenal Kiev Yöneticilerini ikna ederek bu yıl Bursa da amatör kümede oynaması için izin aldı. 

Tamer Türk açıklamasında; "Transfer politikamızın bu sezon Bursa 1. Kümede yarışmacı takım kurmak adına planlandığını, bu plan program çerçevesinde teknik sorumlumuz Fatih Yabaş ile koordineli çalışarak sürdürdüğümüzü bilinmesi gerek. Çünkü Yapılan transferlerin karakterik özelliklerinden tutunda, futbol tecrübeleri, geleceği olup olmadıkları, başarı ve hedefleri konusunda tüm değerlendirmeleri yapıldı. Ben ve Yönetici arkadaşlarım transferlerde maddi ve manevi büyük destek veriyoruz. Bu kulüp bizim ve biz ciddi düşünüyoruz. Kulübümüz U-11 den A- takıma tüm kategorilerde yaklaşık 150 Lisanlı futbolcusu ile mücadele ediyor. Gençler sahada bizde saha dışında yönetim olarak gerekli mücadele yapıyoruz. Kulübümüzü mahalle kulübünden sıyırıp Kurumsal statüye geçiş adımlarını bu yıl atıyoruz. Çünkü kulübümüzde ciddi yönetici arkadaşlar ve Kurumsal iş adamları mevcut. Yönetim kurulumuzdaki tüm arkadaşlarımız önce spor sonra futbol aşkı ile bu işi yapıyorlar. Aşkın olduğu yerde sevgi, sevginin olduğu yerde saygının olduğunu biliyoruz. Ben bu önemli transfer için yurt içi yurt dışı gerekli tüm çabalarımı maddi manevi harcadım ve bu imzayı attırdım. 

Diğer yönetici arkadaşlarla birlikte mutlu sonu şimdilik gördük ve imzalar atıldı. İlk uurt dışı transferimiz sayılabilir. Ukrayna Arsenal Kiev uöneticilerine verdikleri destek ve samimiyeti içinde buradan çok teşekkür ederim." diyerek Çiftehavuzlar kulübünün gelecek için umutlu ve başarılı bir takım olma planları olduğunuda açıklamış oldu.

YORUMLAR (0)