BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

Mahmut Uslu Maçın Ardından Açıklamalarda Bulundu
0 Yorum
  528 Okunma 6.5.2014 01

Mahmut Uslu Maçın Ardından Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray derbisi öncesinde yaşanan arbedede saldırıya uğrayan Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu, dev karşılaşma sonrası açıklamalarda bulundu....

Yaşanan protokol krizine değinen Uslu, ''Biz Önemli değil. Niye önemli değil, biz spor hayatında bunları yaşadık. Galatasaray'ın idarecileri yaşamadı bunları. Yanlış işler yaptılar. Operasyon yaptılar. Provokatör insanları topladılar. Aynı kişi maalesef çok önemli bir atletin oğlunun olduğunu öğrendim. Yazık, yazık. Babasının kemikleri sızlıyordur. Girişte tartaklamalar oldu. Bu arkadaş yine ordaydı. Bunlar tamamen operasyon. Maalesef GS yönetimi ve başkanı karar almışlar. '' dedi.
Galatasaray'ın kendilerini düzgün bir şekilde ağırlamadığını öne süren Mahmut Uslu, ''Şahsen tanıdığım insanlarla ilgili gerekeni yapacağız. Biz onları düzgün şekilde ağırladık. TBF başkanı da bu terbiyesizliğe alet oldu! Bunu unutturmayacağız. Aziz Yıldırım korkusundan bu operasyon hazırlanmış. Bizi 3 bin GS'linin arasından geçirdiler. Biz gerekeni yapacağız! Arkadaşlarımız gitmezsek yanlış anlaşılır dediler. Normal şartlarda başka türlü gelirdik, gelseydik zaten harp gibi bir şey, böyle bir şey olmaz. Fenerbahçe için Sayın Başkan nasıl diyor; Biz Fenerbahçe sevgisi ile ölsek de problem olmaz. Bazı insanlar da var. Benim teşhis ettiğim; gereğini yapacağız. Bunların hepsinin sorumlu GS yönetimi. Bir kız basketbol maçını bu hale getirdiler. 2-3 tane profesyonele teslim olmuş yönetimi var GS'nin. Ergun bey oradaydı. Hemen cevap verirler, versinler. Devam etsinler. Bu tarihe geçen olaydır. Her şerde bir hayır vardır diyorum. Biz onları futbolda basketbolda da çok iyi ağırladık. Benchlerin arkasına oturdular. En ufak bir yanlış seyircimiz yapmadı. Bu terbiyesizliği unutmayacağız Unutturmayacağız. '' diye konuştu.

Fenerbahçe Yöneticisi Mahmut Uslu sözlerini şöyle sürdürdü:
''Canımız sağolsun. Emniyet müdürlüğüne teşekkür ediyoruz. Polis, benchin arkasında da koruruz dedi. Ama onlar, yönetim kurulu kararı aldık. Biz sizi oturtturmayacağız dediler.. Federasyon başkanı da çok terbiyesizliğe alet oldu. Bunu da unutturmayacak Fenerbahçeliler ona, Çok ayıp işler oldu. Federasyoon yetkilisi yanlış olduğunu bile bile evet dedi. Burada polis bir şey yapamıyor. Kulüp istemediği için 3 kat üste oturttular. 3 bin kişinin arasından çıkarttılar bizi. Çıkarken küfürler, paralar, taşlar çakmaklar... Bu Aziz Yıldırım korkusu. Aziz Yıldırım gelecek diye bu operasyon hazırlanmış. Hiçbir konuya girmeden efendi, gibi bir şeyler yapmaya çalıştık. Galatasaray bu yanlışı yaptıu. Bize para gösterenler vs. Onları Allah'a havale ediyoruz. Başka yerler de havale edeceğiz."

YORUMLAR (0)