BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

İnter Lazio'yu Yendi Zanettİ Veda Etti
0 Yorum
  654 Okunma 11.5.2014 0

İnter Lazio'yu Yendi Zanettİ Veda Etti

İtalyan takımı İnter'in Arjantinli oyuncusu Javier Zanetti, aktif futbol yaşantısına veda etti...

İnter'in Arjantinli emektar oyuncusu Javier Zanetti, 19 senedir formasını giydiği İnter'e takımında veda etti. Lazio karşılaşması ve Milano ekibine ve futbola veda eden 40 yaşındaki futbolcu , İnterli taraftarları ağlattı.

Javiet Zanetti'nin veda karşılaşmasında İnter, Lazio'yu 4-1 yenmeyi başardı ve puanını 60'a çıkararak 5.sırada yer aldı. Lazio ise 53 puanla 10. sırada yerini aldı. İnter'e galibiyeti getiren golleri 7 ve 37'de Palacio, 34'te İcardi, 79'da Hernanes attı. Lazio'nun golünü ise 2.dakikada Biava'dan geldi.

Javier Zannetti maça çıkmadan önce kaptanlık pazubandına bugüne kadar oynadığı tüm oyuncuların ismini yazdırdı.

Javier Zanetti maç sonrası yaptığı açıklamada, ''Şu an ne kadar duygusal olduğumu tahmin edemezsiniz, herkese teşekkür ediyorum. Tek tutkum İnter'i bir şehirde, dünyanın her yerinde savunmak oldu. Benim ömrüm boyunca yapacak olduğum gibi, sizden hep bu kulübü sevmenizi istedim. Bu harika kariyeri, seneleri yaşadığım, bu formayı giydiğim için çok mutluyum.  Tam olarak ne yapacacağımı bilmesem de şimdi başka bir şey yapmalıyım. Ama şunu söyleyebilirim ki; İnter'i yeşil sahalarda savunduğum gibi savunmaya devam edeceğim. Beni sevdiğiniz için teşekkürler'' belirtti.

YORUMLAR (0)