BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

İnter'i Çalıştıran Teknik Direktörler

İtalya

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z Q W X

TEKNİK DİREKTÖR SEZON DOĞUM TARİHİ UYRUĞU
Roberto Mancini Roberto Mancini 2014- 27.11.1964
Andrea Stramaccioni Andrea Stramaccioni 2012?2013 09.01.1976
Claudio Ranieri Claudio Ranieri 2011-2012 20.10.1951
Gian Piero Gasperini Gian Piero Gasperini 2011 26.01.1958
Jose Mourinho Jose Mourinho 2008-2010 26.01.1963
Roberto Mancini Roberto Mancini 2004-2008 27.11.1964
Marcello Lippi Marcello Lippi 1999-2000 11.04.1948
Mircea Lucescu Mircea Lucescu 1998-1999 29.07.1945
Giovanni Trapattoni Giovanni Trapattoni 1986-1991 17.03.1939
Giuseppe Meazza Giuseppe Meazza 1957 23.08.1910
Giuseppe Meazza Giuseppe Meazza 1955-1956 23.08.1910
Giuseppe Meazza Giuseppe Meazza 1946-1948 23.08.1910
İnter takımında daha önce teknik direktörlük yapmış antrenörler