BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56

YAZAR ARANIYOR

Spor defteri ailesi olarak birçok projelere imza atan bizler; ekibimize katıcağımız yeni yazarlarımız ile üyelerimize daha güncel spor bilgileri veriyor ve spor dünyasına yeni bakış açıları katıyoruz. Bünyemize daha canlı ve taze kanlar katmak amacıyla da yazar alımlarımıza kısa bir süre için başlatmış bulunuyoruz.

Sitemizde kendine güvenen yeni gönüllü yazarlar aranmaktadır. Bu sayede yazarlık konusununda kendinizi geliştirebilirsiniz. İstediğiniz konuyla ilgili yazılarınızı yazabilir ve yazdığınız yazılarınızı sosyal medya üzerinden paylaşabilir bu sayede birçok kitleye ulaşabilirsiniz. Yazar olma konusunuda kendinize güveniyorsanız tek yapmanız gereken üye olup, üye olunduktan sonra size özel yazarlık yetkisi verilecektir, sizde yazar olmak istiyorum diyorsanız lütfen ilk önce facebook adresimize mesaj atarak yada iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçin.

Yazar başvuruları yaparken, yazarlarmızın yazdığı ya da yazacağı yazıları birebir okuduğumuz ve ilgilendiğimiz için yazar olmak isteyen arkadaşlarımızın aşağıdaki maddelere birebir uymaları göz önünde bulundurulmaktadır. Unutmayalım ki spor sahalarında zaten varolan küfür içerikli sözler ya da atışmalar yeterince canımzı sıkmakta ve bizleri üzmektedir. Yazar arkadaşlarımızın da yazılarında bu gibi tümcelere yer vermemeleri gerekmektedir. Aksi halde spor defteri yazılan yazılardan hukuki olarak hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir. Yazarlarımızın spor gündemini takip etmesi, spor da yaşanan tırmanışları ve inişleri yakından gözlemleyerek bunlarla ilgili haftalık yazılar yazmaları için yazar aranıyor.

Facebook adresimize mesaj atarak ulaşabilirsiniz mesaj atmak için lütfen tıklayınız.

İletişim formuna da mesaj atmak gitmek için tıklayınız.

Yazar Olacak Olan Arkadaşlar İçin Kurallar

1. Her yazar olan yazdığı yazıdan hukuken kendisi sorumludur.

2. Yazar olan arkadaşlar, kurumlara, milli değerlere ve manevi değerlere; IRK, DİL, DİN FARK ETMEKSİZİN özellikle hakaret ya da küfür edilmeyecektir.

3. Yazdığınız yazıların hiçbir yerde olmamasına dikkat edilmesi gerekir ve yazınızı yazdıktan sonra başka sitelerde bulunduğu taktirde yazarlık yetkisi iptal edilecektir. (Not: Sosyal Medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.)

4. Yazdığınız yazının uzun olması gerekir..

5. 1 veya 2 Haftada en az 1 tane yazı yazmanız gerekmektedir.

6. Profil resminizi koymayı unutmayınız.

7. Yazdığınız yazılar yöneticiler tarafından gün içerisinde onaylanacaktır.

Not : Yazarlık alımı bir müddet sürecektir daha sonra yazar alımı durdurulacaktır.