BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Sen Benim Her Gece Efkarım...


Yine Beşiktaş yine bir hüsran yılı!...

Beşiktaş zor zamanları bir kez daha kaldıramadı, bir kez daha kriz yönetemedi, bir kez daha ipi göğüsleyemedi. Bu noktada Avrupa'da, kupada ve şampiyonluk yarışında havlu atan Beşiktaş'ta sorumlu arama telaşına girişen malum yazarlara sözüm yok ancak bu tablonun sorumlusu ne tek başına yönetim ne Bilic ne de futbolcular. Futbol bir ekip işiyse hepsinin ama az ama çok sorumluluğu var.

Bunca yükün altından çıkmak için elinde, tutunacak tek dalı Galatasaray derbisi kaldı Beşiktaş'ın. O da bir prestij kurtarma olarak görülebilir, ötesi değil. 2008'den beri şampiyonluk yüzü görmeyen bu takımda en az suç taraftarın ama en çok üzülen de yine taraftar. Arabesk bir ruh hali sarmış tirübünleri çünkü sürpriz mutlulukları unutalı çok olmuş..

Herkesin bahanesi de hazır olacak elbette. Yönetim "Stadımız yoktu, yine de en iyi mücadeleyi gösterdik." diyecek; Bilic kendine başka takım bulacak, futbolcular da en lüx otellere yaz tatiline, kaydıraktan kaymaya, havuz aktivitelerine katılmaya gidecek. Taraftar ise yeni transfer haberlerine umut besleyecek, stad inşaatının son durumunu araştıracak ve yeni sezona dair şampiyonluk hayalleri kuracak. Daha sezonun ilk maçında görkemli bir biçimde dolacak stad ve hep bir ağızdan söylenecek yine "Sen benim her gece efkarım, gözümdeki yaşım, sigara dumanım. Sen benim damardaki kanım, alnımdaki yazım, Şanlı Beşiktaşım.."

Okunma : 812

YORUMLAR (0)