Bir Şeyler Söylemek Anlamsız!


Gerçekten anlamsız!...

Ülke olarak çok zor günlerden geçtiğimiz dönemde bizler veya sanal, görsel ve sosyal medyada ki diğer eğlence unsuru taşıyabilecek aktiviteler ile uğraşan, bundan zevk alan kişiler için yaşanılan olaylardan ötürü gerçekten üzgün, hevesi kırılmış ve daha da kötüsü tüm olanlara rahmen hayatın belirli akışının dışına çıkmadan yaşama zorunluğu içinde ki gidişatımızı sürdürüyoruz.
 
Şahsım adına konuşacak olur isem maalesef ülkemiz de yaşanan terör olayları benim böylesine iddialı bir spor sitesinde spordan bahsetmemi engelleyici durumlar barındırıyor.
 
Her zaman terörün bu ve buna benzer alışmak istemediğimiz eylemler gerçekleştirmesi sadece masum insanları öldürmekle kalmıyor bir de günlük hayatta ki gidişatın durmasını, değişmesini veya ERTELENMESİNİ'de beraberinde getiriyor. Bizler Türkiye Cumhuriyeti'nin fertleri olarak her zaman yaptığımız ve yapmakla yükümlü olduğumuz iş, okul vb. gibi durumları bu olaylardan sonra gerçekleştiremiyor isek bu malesef teröre boyun eğmiş olduğumuzu gösteriyor ve belkide bir çoğumuzun canı da bu yüzden yanıyor.
 
Bizler, futbola ve spora gönül vermiş insanlar. Dünya'nın en büyük derbilerinden biri olarak gösterilen Galatasaray - Fenerbahçe derbisinin bu olaylardan sonra kolkola, omuzomuza oynanmasını isteyipte birkaç gün sonra bu iki büyük kulübün taraftarlarının yine aynı şekilde birbirlerine suçlayıcı ve alaycı ifadeler kullanarak kamuoyunu meşgul ettiğine şahit oluyoruz.
 
Şahsım, böylesine durumlarda futbol konuşmayı, futbol ile alakalı yorum yapmayı, tespitlerde bulunmayı kendisine ve gönülden bağlı olduğu ülkesine karaktersizlik olarak kabul ediyor.
 
Bu nedenle hayatımda ki en büyük eğlence olarak gördüğüm futbol aşkını ülkemiz biraz olsun rahatladığı günleri görene dek siz değerli okuyucularım ile paylaşamayacağım.
Okunma : 919

YORUMLAR (0)