Fiyasko!


Hakemiyle, antrenörüyle, futbolcusuyla rezalet, felaket ve skandal bir maç oldu. Maçın skoruna etki eden; başta maçın hakemi olmak üzere, çifte standartlı bir antrenör ve pas hatası yapmayı artık kendine misyon edinmiş bir kaç futbolcudur....

HAKEM KOMİKTİ AMA GÜLDÜRMEDİ!

Maçın Portekizli hakemi daha ilk dakikadan Ozan Tufan'a gözü önünde yapılan faulü vermeyerek maçın skoruna doğrudan etki etti. Bundan sonrada, basit pozisyonlarda düdük çalmasına karşın net faullerde oyunu devam ettirmesi hakikaten çok ilginçti. Fenerbahçe'nin yüklendiği sıralarda 2 net penaltı pozisyonunu da es geçen Portekizli, adeta sahanın zemini kadar berbattı ve rezalet bir maç yönetti.

BU SEVİYEDE BU KADAR OL(A)MAZ!

Genel olarak değil ama özellikle Ozan ve Josef?in skor 2-1 olduktan sonra aldıkları her topu kolayca taca ve rakip kaleciye göndermeleri gerçekten 3. golü beraberinde getirdi. Fenerbahçe golü attıktan sonra kendine olan güvenini yükseltmişti ve 2. gol için rakibe gitmek istiyordu. Ancak bu seviyedeki maçlarda yapılan top kayıplarının affedilmediği gibi bu maçta yapılan top kayıpları da affedilmedi ve dolayısıyla rakip, attığı 3. golle Fenerbahçe?ye cezayı kesti.

PEREİRA ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR!

Elindeki müthiş imkana rağmen Fenerbahçe'yi şampiyon yapamaması bir kenara dursun; her gol sıkıntısında Van Persie'yi oyundan çıkaran Vitor Pereira, sahada olmasına rağmen bir türlü görünemeyen Fernandao'yu neden oynatmakta ısrarcı davranıyor anlamış değilim. 2-1 çıktığın maçın rövanşına hantal ve çabuk yorulan Fernandao yerine Aatıf çok daha akılcı olurdu. Eğer Pereira'nın çifte standart kusurları devam ederse "başarısızlık" artık onun göbek adı olacaktır.

Özetle bu yılki Şampiyonlar Ligi hayali, Monaco deplasmanına kapıyı aralayarak giden Fenerbahçe'nin o kapının deliğinden bile bakamayacak duruma gelmesiyle sonuçlanmıştır

Okunma : 1028

YORUMLAR (0)