BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Buyrun Cenaze Namazına!


Kayserispor karşısında ansızın ortaya çıkan bir cengaverle kendi evinde 1 puanı kurtarabilen Fener, bu performansını aynı şekilde devam ettirerek formunu koruyor...

Özellikle ilk yarıda sahada ne yaptığı, ne de oynadığı belli olan sarı lacivert fomalı adamlar sanki birbirlerini bu maçla beraber ilk kez görmüş gibiydiler. Maçın ilk yarısındaki Fenerbahçe öyle bir izlenim yarattı ki izleyenlere bu takım hangi hücum taktiği ile oynuyor dedirtti.

Tabii Bursaspor'un bu galibiyetinde, genç defans oyuncusu Ertuğrul başta olmak üzere tüm futbolcular ve Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu'nun da çok büyük emekleri var.

SUÇ HOCADA MI FUTBOLCUDA MI?

Tecrübeli ama takımı tanımaya çalışan bir hoca ile kondisyon açısından yerlerde olan bir grup oyuncu bir araya geliyorlar. Tek bir hedefleri var başarı sağlamak. Ancak öylesine aceleci davranıyorlar ki; elleri ayaklarına dolaşıyor. Ne olursa olsun bir an önce başarıya ulaşalım olgusuna endekslenmiş bir yönetim ile ancak böyle bir Fenerbahçe ortaya çıkıyor. Sorunu kolay yoldan futbolcuya ya da hocaya atmak yerine doğruyu söyleyelim. Asıl suçlu zamanında "Başarısızlık varsa bunun sorumlusu benim." diyen kişi veya kişilerdir.

FENERBAHÇE TOPARLANAMAZSA............!

Tahmin ediyorum Advocaat oyunun ikinci yarısındaki performanstan memnundur ve hep bu performansı görmek istediğini söylemiştir. Hep bahsettiği yaratıcı oyuncu sıkıntısını gün geçtikçe daha çok vurgulayacak olan Advocaat eğer ilerleyen günlerde takımı istediği noktaya getiremezse Fenerbahçe'yi çok kötü günler bekliyor. Sadece ilk 3 maç üzerinden değerlendirme yapmak yanlış olsa da Fenerbahçe'nin rakipleri şampiyonluk yolunda Fenerbahçe?den çok daha önde duruyor. Eğer Fenerbahçe hücumda takımını belli bir sisteme oturtamaz ve sıkıntılı sonuçlar almaya devam ederse Luis Aragones döneminde gördüğümüz tabloyu yine göreceğiz gibi duruyor.

Okunma : 1139

YORUMLAR (0)