BU SİTE SATILIKTIR

0531 294 83 56


Kaos ARENA?sı


Daha ilk dakikadan itibaren sert oynamaya başlayan futbolcular, bunları sadece uyarı ile geçiştiren bir hakem, rakibini tahrik etmeye çalışan ve de tahriklere kapılan sözde profesyoneller ile haklı olarak sinirlenen taraftar topluluğu!...

FUTBOL KONUŞMAK İSTİYORUZ!

Bu maçtan sonra derbilerin favorisinin olmadığını ve hafta içinde iki takımdan birini mutlak favori gösteren spor adamlarına atıfta bulunmak isterdim. Fenerbahçe iyi durumda olmasa da büyük maçlarda iyi performans gösterdiğini söylemek isterdim. Beşiktaş ligin en iyi hücum takımı olsa da Fenerbahçe'nin defans bölgesinin güçlü olduğunu söylemek isterdim. Ama maalesef sadece olaylar konuşuyoruz. Bizler olay değil futbol konuşmak istiyoruz. Ne Fenerbahçe elediği için sevinmeli ne de Beşiktaş elendiği için üzülmelidir. ?Futbol?dan uzak bir futbol maçı için emeği geçen herkese teşekkürler.

ADALETİ YANLIŞ DAĞITTIN HOCAM!

Hakem dediğin daha maçın başında otoritesini kurmalı. Hakem, oyuncunun gözlerinin içine baktığında oyuncu hakemin kart konusundaki ciddiyetini anlayabilmeli. Evet sahada hakeme yardımcı olmak isteyen hiçbir oyuncu yoktu ancak bazen tek bir karar bile maçın skoruna etki etmeye yetiyor. Dün geceki maçta Tosic'e verilen kırmızı kartla beraber Van Persie de oyundan atılmalıydı. Madem inisiyatif ve takdir haklarını sen veriyorsun adaleti doğru dağıtacaksın. Adaletin doğru dağıtılmadığı arenada kaostan başka bir şey olmayacak ve kaostan başka bir şey konuşmak da ne yazık ki yersiz olacaktır.
Okunma : 1081

YORUMLAR (0)