Akyazı Gol Arena!


Süper Ligin lideri ile ikinci yarının en çok kazanan takımı son derece ateşli ve güzel futbola aç olan taraftarın önüne çıkarsa dün gece ki gibi "hiç bitmesin" diyeceğimiz bir maç izlemiş oluruz. Haftanın yada ikinci yarının değil kuşkusuz şimdiden sezonun en keyifli maçını dün gece izledik...


HAKEM DEĞİL MAÇ KONUŞUYORUZ!

Skor itibariyle 4-3 biten 7 gollü bir maç ancak seyir zevki itibariyle her anını göz kırpmadan takip ettiğimiz 4-4'lük bir maç oldu. Ligimizde her oynanan büyük maçtan sonra konuştuğumuz komik hakem hataları ile tahrik etme ve tahrik olma katsayısı yüksek futbolcuları konuşmadan Trabzonspor'un defansta ki hatalarından tutupta Yusuf'un ekstra performansından Talisca'nın attığı frikik golüne kadar sadece futbol anlamında "tarihi bir maç" geride kaldığını söyleyebiliyoruz.

HER İKİ TAKIMDA KAZANDI!

Her fırsatta geçmişe takılıp kalmadan önüne bakarak ilerlerse o eski Karadeniz fırtınası olur dediğim Trabzonspor önümüzdeki sezon filminin fragmanını dün gece yayınladı resmen. Kendi evinde puan alamamak ligdeki konum itibariyle çok çok önemli olmadığı gibi takımında büyük maçlarda ne kadar istekli olduğu görülmüş oldu. İkinci yarıda takıma yapılan takviyelerle bambaşka bir hal alan Trabzonspor önümüzdeki yılda birkaç nokta transfer gerçekleştirdiğinde şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri olacaktır.

Her hafta daha yüksek sesle ben bu senede şampiyonum diyen bir Beşiktaş izliyoruz. Son şampiyonlukta "O sene bu sene bundan sonra her sene" sloganları atan Beşiktaş çok ciddiye alınmasada diğer kulüplerin mevcut başkanları kalmaya devam ettikçe bu sloganı gerçeğe dönüştürebilir.

Henüz ligin bitmesine haftalar varken Beşiktaş başkanının Brezilya'lı oyuncu Duda ile ilgilendiklerini söylemesi zaten artık bu senenin bittiğini ve diğer senenin hazırlıklarının başladığını net bir şekilde ortaya koyuyor.
Okunma : 827

YORUMLAR (0)