Geç Gelen Doğrular


...

 Galatasaray'da o kadar yanlış o kadar hatalı kararlar oldu ki yazmaya kalksan sayfalar yetmez. Peki doğrular yok mu diye sorarsanız tabii ki doğrular da var ama çok geç gelen doğrular...

Riekerink'ten sonra Tudor geldi. Bir hevestir üçlü savunmayı getirdi takıma. Eğer getirmeseydi iddia ediyorum Galatasaray şu anda ikinci sıradaydı. Tudor'un maceracı tavırları olmasaydı Galatasaray daha iyi yerlerde olabilirdi ama bunlar Tudor'un suçu değil yönetim suçu. 

GALATASARAY İKİ HAFTADIR İYİ

 Eleştiriyoruz ediyoruz falan da eğri oturalım doğru konuşalım, Galatasaray iki haftadır iyi oynuyor. İki haftadır rakiplerine korner bile kullandırmadı. Fenerbahçe maçını talihsizlik olarak adlandırabiliriz çünkü maçın başından sonuna kadar Galatasaray, oyunu domine edip pozisyonlara giren taraf olmuştu. Peki neden Galatasaray iki haftadır iyi? Çünkü Tudor, maceracı tavırlarını bırakıp Galatasaray'ın alışık olduğu düzene geri döndüğü için Galatasaray bu kadar iyi hale geldi. Bu maçta iyi oynadı Galatasaray ama skor yanıltabilir. Bursaspor şu anda Adanaspor ile beraber ligin en zayıf takımı konumunda. Zaten ikinci yarının da sonuncusu Bursaspor ama dediğim gibi Galatasaray iki haftadır iyi. Dörtlü savunmayla oynadıkça da puan toplamaya devam eder. Tudor çok yanlış şeyler yaptı ama sonunda doğruyu bulmuş gibi gözüküyor. Seneye kalır mı bilmiyorum ama yine üçlüdür beşlidir işleriyle uğraşırsa kalmasına imkan yok. 

HAKSIZLIĞA UĞRAYAN ADAMLAR BUGÜN GALATASARAY'I KURTARIYOR

 Yönetim, Tudor'u getirdi. Bir sürü revizyon ve değişiklikler oldu. Bunu Tudor kendisi mi yaptı yoksa yönetim mi Tudor'a bu değişiklikleri yaptırdı ondan pek emin değilim fakat Tudor geldiğinden sonra çok yanlış hareketler yaptı. Önce Bruma'yı Rize'ye götürmedi. Sonra Hakan Balta ve Sabri'yi takımdan sildi. Sneijder ile Podolski'yi yedek oturttu. Sadece bu yaptıkları Tudor'u göndermek için yeter ama o kadar kötü bir yönetim var ki kimse Tudor'a fazla bir şey diyemiyor. Şimdi yönetim ve Tudor'a soruyorum. Sizin sildiğiniz, önemsemediğiniz adamlar bugün Galatasaray'ın en iyisi. Haksızlık yaptığınız adamlar bugün Galatasaray'ı kurtarıyor. Doğru kararlar doğru dizilişler oluşmaya başladı ama sizin yaptığınız doğrular çok geç geldi. Şampiyonluğa ve Şampiyonlar Ligi'ne giden tren çoktan kaçtı. Pişman mısınız acaba?

 

 

Okunma : 720

YORUMLAR (0)