İlk Maç İlk Kayıp


Fenerbahçe ilk maçında İzmir ekibi Göztepe ile 2-2 berabere kaldı...

SOUZA-TOPAL İLE BU İŞ OLMAZ

İki senedir Mehmet Topal ile Josef De Souza'nın oynadığı ikiliden kimse zevk almadı. Almamaya da devam ediyor. Bırakın zevki keyfi, sonuç da alamıyor. Şimdi Ekici geldi. Guiliano transferi de bitti deniyor, orta saha kalabalıklaştı. Bana göre Aykut Hoca da Souza ve Topal'ı aynı anda oynatmayacak ki oynatmasın da. Soruyorum şu Göztepe maçından kim zevk aldı? Alamadınız değil mi? Nedeni şu orta saha, net. Eksikler vardı bu maç için o yüzden fazla bir şey diyemem. Tabii bir de ligin ilk haftası, puan kayıplarını normal karşılayabiliriz ama takımın biraz daha istekli olması lazım. Valbuena ve Alper'den başka çaba gösteren göremedim. Van Persie'ye gelince de yazık, gerçekten çok yazık. Milyonlar kazanıyorsun oynadığın oyuna bak. 70 dakikada 13 kez topla buluşmuş. Yazık... Bu arada Göztepe'nin de hakkını yemeyelim. İyi takım kurmuşlar. Düşme tehlikesi falan göreceklerini zannetmiyorum. Tamer Hoca ile iyi yerlerde bitirirler gibi gözüküyor.

VOLKAN ESKİSİ GİBİ DEĞİL

Volkan Demirel, Türk futbol tarihinin en iyi kalecilerinden birisi. Bunu tartışmam. Kalitesini de tartışmam ama formunu tartışırım. Çok formsuz. Eskisi gibi değil. İki senedir yemediği gol kalmadı. Bunun haricinde çok hata yapıyor. Bugün fotoğraf çektireceğim diye gol yedi. Olacak iş değil. Geçen sene de öyleydi. Aykut Hoca biraz duygusal mı yaklaşıyor bilmiyorum ama sanki Kameni'ye bir şans vermesi gerekir diye düşünüyorum. Volkan'ın biraz dinlenmesi lazım. 

İLK GOL OFSAYT

Alper'in attığı gol ofsayt. İlk bakışta anlamak zor ama net ofsayt. Yardımcı hakeme de bir şey diyemem çünkü zor pozisyon. Hata yaptı olabilir yeter ki yanlış yapmasın. Hakemi de beğendim zaten Yaşar Kemal Uğurlu beğendiğim bir hakem, inşallah çizgisini bozmaz. Bu arada Fenerbahçe bir daha bu formayı giymesin. Zemin ile aynı renkte, oyuncular tam belli olmuyor. O açıdan çok tavsiye etmiyorum.
Okunma : 611

YORUMLAR (0)