Aslanlar Gibi


Galatasaray, deplasmanda Osmanlıspor karşısında 3-1 galip gelmeyi başardı ve zirvedeki yerini korudu....

MAÇ İLK YARIDA BİTTİ

Her şey bir kenara Galatasaray gerçekten iyi kadro kurmuş, bunu geçmiş yazımda da söylemiştim ama öve öve bitiremiyorum çünkü iki haftadır maçlar ilk yarıda bitiyor. Öyle bir hücum hattı var ki iki maç 7 gol. Gayet iyi. Oyun anlamında oyunu domine eden bir takım var ve net gözüküyor ki Galatasaray'da takım oyunu gerçeği var. Fernando ve N'Diaye çok fark yaratıyor. Gomis ise üzerine düşeni yapıyor. İki maçta 5 şut 3 gol, inanılmaz bir istatistik. Kim şampiyon olur bilinmez ama şu anda bilinen en net şey Galatasaray'ın bu sezon şampiyonluğa oynacak olması.

GOMIS ÇOK FARKLI

Takıma bana göre Drogba'dan sonra net bir yıldız forvet gelmedi. Ne Pandev ne de Podolski bu seviyede değildi.Ama Gomis öyle değil. Çok güçlü forvet ve yetenekli. Daha ilk iki maçta üç gol attı. Taraftarı kendine aşık etmeyi de başardı. Bu istek ve arzuyla giderse, takımda bu oyununu devam ettirirse Gomis iddia ediyorum en az 24-25 gol atar, demedi demeyin.

TARAFTARLAR KOMBİNE ALMALI

Her ne kadar taraftar yönetime küs de olsa, Tudor'u şu an için beğenmemiş olsalar da taraftar bu takıma destek olup kombine almalı çünkü takım çok iyi. Takım daha kendini tanımıyor. İki maça çıktılar, 7 gol attılar. Çok güzel bir oyun ve performans sergiliyorlar. Galatasaray taraftarı 45-50 bin kişiyi doldurursa o stattan kimse kolay puan alamaz. O yüzden taraftarlar kombine alıp, takıma ve kulübe destek olsun çünkü bu sene maçlardan çok zevk alacaklar.
Okunma : 607

YORUMLAR (0)